Inhuman / Yeniden Doğuş

Charles Soule

Inhuman / Yeniden Doğuş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-25
YAZAR Charles Soule
ISBN 6059141512
DOSYA FORMATI 4,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Terrigen Sisi Dünya’ya yayıldığında sıradan insanların gizli genlerini tetikledi ve onları muhteşem güçlere sahip Inhumanlara dönüştürdü. Ancak herkes bunun iyi bir şey olduğunu düşünmüyor. Gizemli Lash, yeni Inhumanlara istenmeyen yoğunlukta ilgi gösterince Kraliçe Medusa, kendini Captain America’yla omuz omuza çarpışırken bulacak. Esas adı tarihten silinen devrik kral Unspoken, tahtını geri almaya niyetli olarak geri dönecek ve hızla kraliyet ailesini esir alıp Medusa’nın yeni ada ülkesini ele geçirecek -- ve kaderlerinin ne olacağını belirlemek, Flint ve yeni NuHumanlara kalacak! Ayrıca: Inhumanların kadim bir kolunun sırrı açıklanıyor! Marvel Evreni’nin evrimine şahit olun!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Inhuman / Yeniden Doğuş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Inhuman / Yeniden Doğuş.

... onları muhteşem güçlere sahip Inhumanlara dönüştürdü ... Inhuman / Yeniden Doğuş - Charles Soule : %25 İndirimli ... . Benzer Ürünler. %20 indirimli Yeni. Epsilon Yayınları Ölüme Fısıldayan Adam | Büşra Yılmaz. %5 indirimli Yeni. Dergah Yayınları Kelam İlmi ve İslam Akaidi Şerhu'l-Akaid - Taftazani. Inhuman 1: Yeniden Doğuş. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yayınevi / MarkaGerekli Şeyler Yayıncılık. Yeni yıla özel tüm alışverişlerinizde kargo bedava. Barkod9786059141512. Inhuman 1: Yeniden Doğuş. Yazar : Cha ... Inhuman 1: Yeniden Doğuş [Kategorisiz Ürünler] ... . Barkod9786059141512. Inhuman 1: Yeniden Doğuş. Yazar : Charles Soule Yayınevi : Gerekli Şeyler Bu kategorideki tüm ürünler. Marvel'ın en yeni kahramanları doğdu! INHUMAN - YENİDEN DOĞUŞ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Charles Soule kitapları ve Gerekli Şeyler 2016 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 32 TL. Gizemli Lash, yeni Inhumanlara istenmeyen yoğunlukta ilgi gösterince Kraliçe Medusa, kendini Captain America'yla omuz omuza çarpışırken bulacak. Inhuman / Yeniden Doğuş Kısa ve Öz Kitap Özeti. Inhuman / Yeniden Doğuş Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Charles Soule tarafından yazılmıştır. 20.90 TL. Gizemli Lash, yeni Inhumanlara istenmeyen yoğunlukta ilgi gösterince Kraliçe Medusa, kendini Captain America'yla omuz omuza çarpışırken bulacak. 22.40 TL. Gizemli Lash, yeni Inhumanlara istenmeyen yoğunlukta ilgi gösterince Kraliçe Medusa, kendini Captain America'yla omuz omuza çarpışırken bulacak. Inhuman 1 Yeniden Doğuş. Marvel'ın en yeni kahramanları doğdu! Medusa'nın yeni ada ülkesini ele geçirecek -- ve kaderlerinin ne olacağını belirlemek, Flint ve yeni NuHumanlara k...