Canım Kardeşim

Haluk Ecevit

Canım Kardeşim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-30
YAZAR Haluk Ecevit
ISBN 6055553852
DOSYA FORMATI 8,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Doksan senesi Ağustosunun on yedinci günü, sahildeki SSK hastanesinin bahçesinde bir araya gelip kümelenerek sohbetler eden sülale erkânından ayrı, gözlerimi denize dikmiş, omuzlarıma çöken sorumluluğun yükü altında eziliyordum.Bir kardeş gelmişti bana. Hem de eskiden dedemin beni kandırdığı gibi “dereden tutma” ya da “leyleklerin getirdiği” bir bebek değil, basbayağı anamdan doğma kanlı canlı bir insan.Artık kanmıyordum o masallara canım kardeşim, yedi yaşındaydım.O sene okula başlayacaktım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Canım Kardeşim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Canım Kardeşim.

...z kardeşlerin maceralarına evdeki herkes dahil oluyor! Anlaşmazlıklara rağmen, sorunlar hep tatlıya bağlanıyor ... TRT Canım Kardeşim - Google Play'de Uygulamalar ... .Canım Kardeşim 1/5 -8. CANIM KARDEŞİM. İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Kıral, 1970'li yıllarda Tarık Akan'la oynadığı 'Canım Kardeşim' ve Cüneyt Arkın'la oynadığı 'Oğul' filmlerindeki rolleri ile göz doldurdu. 313. Canım Kardeşim TRT Çocuk kanalında yayınlanmakta olan herkesin keyifle izlediği bir animasyon. Canım Kardeşim oyununu biz oynadık çok beğendik oyunu başlatın ve birde siz deneyin. İşte Canım Kardeşim'd ... Canim Kardesim (1973) - IMDb ... . Canım Kardeşim oyununu biz oynadık çok beğendik oyunu başlatın ve birde siz deneyin. İşte Canım Kardeşim'deki performansıyla milyonlarca kişiyi etkileyen Kahraman'ın son hali... Haberler > Magazin Haberleri > Canım Kardeşim'in Kahraman'ı şimdi ne yapıyor? Canım Kardeşim, yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in üstlendiği, 1973 yapımı bir Türk dram filmidir. Türk Filmlerinin başyapıtları arasında gösterilmektedir. Canım Kardeşim çocuk şarkısının sözlerini de paylaşalım: Annem dedi bir kardeşim olacakmış Bana hep sevgiyle sarılacakmış Duracakmış her zaman yanımda Benim canım kardeşim olacakmış. TRT Canım Kardeşim. Türkiye Radyo ve Televizyon KurumuEğitici. Tüm yaşlar. Dram, komedi. Yıldız: Tarık Akan, Halit Akçatepe, Kahraman Kıral vb. Gecekonduda yaşayan ,yürekleri sevgiyle dolu iki arkadaşın öyküsü. Süre: 1:32:00. Dil: TR....