Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri

Prof. Dr. Çetin Yetkin

Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-25
YAZAR Prof. Dr. Çetin Yetkin
ISBN 6055785529
DOSYA FORMATI 7,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir ülkenin gelişmişliği hiç kuşkusuz en başta o ülkenin üniversitelerinin düzeyine bağlıdır. Türkiye’de ise ne yazıktır ki son dönemlerde bilinen nedenlerle üniversitelerimiz çoğunlukla bu gerçeği adeta tersinden ve olumsuz yönde kanıtlamışlar. Hattâ zaman zaman yüksek eğitim kurumlarımızda tanık olunan bazı gelişmeler, bir yandan acıklı, bir yandan gülünç boyutlara varıyor. Yani ortaya bir “acıklı güldürü” çıkıyor.İşte, Prof. Dr. Çetin Yetkin, üniversitelerimizde bir öğretim üyesi olarak pek çok kez tanık olduğu bu durumu Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri adlı kitabında bir roman havasında sunuyor; gülünç ama aynı zamanda üzücü yönleriyle...Okuduğunuzda siz de “güleriz ağlanacak halimize” diyeceksiniz..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri.

.... Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri adlı kitabında bir roman ... Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri Kitabı - Son Dakika ... ... Dr. Çetin Yetkin, üniversitelerimizde bir öğretim üyesi olarak pek çok kez tanık olduğu bu durumu Rektör Prof. Son Dakika › Güncel › Rektör Prof. Yani ortaya bir "acıklı güldürü" çıkıyor.İşte, Prof. Dr. Çetin Yetkin, üniversitelerimizde bir öğretim üyesi olarak pek çok kez tanık olduğu bu durumu Rektör Prof. Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri Pdf İnd ... Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri Fiyatları ve... ... . Rektör Prof. Dr. Cebrail Melek ve Korkunç Düşleri Pdf İndir. Kitap Özeti....