Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli)

Büşra Yılmaz

Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-06
YAZAR Büşra Yılmaz
ISBN 6051731704
DOSYA FORMATI 10,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Yanmış kibrit çöplerini âdeti olduğu gibi mumların altına koyup üzerlerine erimiş mum döktü. Sanki yanan kibrit çöpleri bizdik, mum dipleri de mezarımız... Kibrit çöpü mezarlığı, bizim gibi kırık ve kaybedenler için ne güzel bir benzetmeydi... Yana yana yaşa, yanarak öl ve öldükten sonra da yanmaya devam et. Yanmak tüm varoluşunu tanımlıyormuş gibi...” Geçmişindeki acıların küllerinden doğmuş, zeki bir dolandırıcı...Arı kovanına giren kelebek.Yaşamadığı için ölmeyi bile beceremeyen, hayata küskün bir kız...Sudan korkan balık.Tanrı’nın birbirlerinde çare bulmaları için bir araya getirdiği iki kişi.Peki ya, bir gün ömrü olan bir kelebek yarına aşık olursa ne olacak?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli).

... mum döktü. Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli) ... Ölüme Fısıldayan Adam (Özel Baskı) - Büşra Yılmaz | Yeni ve İkinci El ... . Epsilon Yayınevi. 33.06. Ebat:13,5 x 21. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN-10:6051731704. ÜRÜN KATEGORİLERİ. "Büşra Yılmaz" - diğer ürünler. Ölüme Fısıldayan Adam 2 / Kibrit Çöpü Me... 38,12 TL. Tenimdeki İmza. İrem Demirbaş. Hercai (ciltli). Sümeyye Koç. Ölüme Fısıldayan Adam Ciltli kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Ölüme Fısıl ... Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli) Pdf İndir ... .com'dan sipariş verebilirsiniz. Ölüme Fısıldayan Adam Ciltli-Büşra Yılmaz-Epsilon Yayınları-Kapak Türü Ciltli-Sayfa Sayısı 424 -Basım Yılı 2016 | "Yanmis kibrit çöplerini âdeti oldugu gibi mu. 4N1K Ciltli. Büşra Yılmaz....