Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli

Dr. Murat Bayram

Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-25
YAZAR Dr. Murat Bayram
ISBN 6052540985
DOSYA FORMATI 4,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Destinasyon pazarlaması ve yönetimi üzerine ulusal ve uluslararası alanda nitelikli birçok bilimsel makale ve kitap olmakla birlikte destinasyon yönetim modelleri üzerinde uygulamaya yönelik çalışmaların azlığı dikkat çekmektedir. Bu yönüyle kitap, destinasyon yönetimi üzerine yapılmış teorik ve kavramsal tartışmalardan farklılaşarak destinasyon yönetim örgütlerinin uygulamada nasıl örgütlendiklerini incelemektedir. Umarım bu çalışma belirtilen bu eksikliği giderme noktasında bir katkı sunar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli.

...sıl örgütlendiklerini incelemektedir. https://www ... Destinasyon Yonetiminde Avrupa Modeli - Arama Sonuçları ... .detayyayin.com.tr/urun/destinasyon-yonetiminde-avrupa-modeli. Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli. Yeni. Ücretsiz Kargo. teorik ve kavramsal tartışmalardan farklılaşarak destinasyon yönetim örgütlerinin uygulamada nasıl örgütlendiklerini incelemektedir. 19 TL. Destinasyon pazarlaması ve yönetimi üzerine ulusal ve uluslararası alanda nitelikli birçok bilimsel makale ve kitap olmakla birlikte destinasyon yönetim modelleri üzerinde uygulamaya yönelik... Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli arıyorsa ... Avrupa Destinasyon Yönetimi ... ... Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli arıyorsan site site dolaşma! Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli. Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli Detay Yayıncılık. Mağaza: Palme Kitabevi. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu yönüyle kitap, destinasyon yönetimi üzerine yapılmış teorik ve kavramsal tartışmalardan farklılaşarak destinasyon yönetim örgütlerinin uygulamada nasıl örgütlendiklerini incelemektedir. 19 TL. Destinasyon pazarlaması ve yönetimi üzerine ulusal ve uluslararası alanda nitelikli birçok bilimsel makale ve kitap olmakla birlikte destinasyon yönetim modelleri üzerinde uygulamaya yönelik... Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli. Yeni. Ücretsiz Kargo. teorik ve kavramsal tartışmalardan farklılaşarak destinasyon yönetim örgütlerinin uygulamada nasıl örgütlendiklerini incelemektedir. "Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli" için herhangi bir sonuç bulunamadı. Kitap Ara. Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli. Murat Bayram DETAY YAYINCILIK. uluslararası alanda nitelikli birçok bilimsel makale ve kitap olmakla birlikte destinasyon yönetim modelleri üzerinde... 18.43 TL. Destinasyon pazarlaması ve yönetimi üzerine ulusal ve uluslararası alanda nitelikli birçok bilimsel makale ve kitap olmakla birlikte destinasyon yönetim modelleri üzerinde uygulamaya... Destinasyon pazarlaması ve yönetimi üzerine ulusal ve uluslararası alanda nitelikli birçok bilimsel makale ve kitap olmakla birlikte destinasyon yönetim modelleri üzerinde uygulamaya yönelik... Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli - Detay Yayıncılık - 9786052540985 - Murat Bayram - - Destinasyon pazarlaması ve yönetimi üzerine ulusal ve uluslararası a. Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. ve kavramsal tartışmalardan farklılaşarak destinasyon yönetim örgütlerinin uygulamada nasıl örgütlendiklerini incelemektedir. Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli. Murat Bayram. Detay Yayıncılık. 1. Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli. Müşteri Hizmetleri. Destinasyon Yönetiminde Avrupa Modeli (9786052540985). Marka : Murat Bayram. tartışmalardan farklılaşarak destinasyon yönetim örgütlerinin uygulamada nasıl örgütlendiklerini incelemektedir....