Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 9

Halime Ataç

Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 9
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-26
YAZAR Halime Ataç
ISBN 6051830735
DOSYA FORMATI 10,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Zekâ düzeyi ne kadar yüksek olursa olsun,odaklanma yeteneği düşük olan çocuk başarılıolamayacağı için, çocukların zekâ seviyelerinin yanı sıra, dikkat süreleri de can alıcı bir önem kazanmaktadır. Bu yüzden başarılı olmasına vesile olduğumuz bütün çocuklara ilkokul süreci boyunca, hem zekâ hem de dikkat sürelerini artıracak etkinlikler yaptırdık. Bunun sonucunda tecrübelerimizden, sizin çocuklarınızın da yararlanabilmesi amacıyla ortaya bu kitap seti çıktı. Üstelik bu set sadece BİLSEM sınavları için değil, çocuğunuzun dikkat süresini artırmaya yönelik olarak da her zaman kullanılabilir.Unutmayın, çocuğunuzun hayatını değiştirebilecek şey şu an elinizde olabilir. Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zekâ, düşünme, sözel zekâ, üç boyutlu algı, görsel zekâ, odaklanma, mantık, karşılaştırma becerileri, parça-bütün ilişkisi, el-göz koordinasyonu, kısa süreli hafıza, kavram becerileri gibi çocuğunuzun keyifle yapacağı etkinlikler yer almaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 9 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 9.

... Geliştirme Seti-9. Adım Adım Bebek Eğitim Seti 26 ... Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti - 9 Halime Ataç ... .Ay118,50 TL6 satıcı, en ucuz 118 TL. 3.24 TL. Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zeka, düşünme, sözel zeka, üç boyutlu algı, görsel zeka, odaklanma, mantık... Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zeka, düşünme, sözel zeka, üç boyutlu algı, görsel zeka, odaklanma, mantık... 3.47 TL. Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısa ... Çoklu Zeka Ve Dikkat Geliştirme Seti 9 - arifankitapevi.com ... ... 3.47 TL. Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zeka, düşünme, sözel zeka, üç boyutlu algı, görsel zeka, odaklanma, mantık... 5 TL. Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zeka, düşünme, sözel zeka, üç boyutlu algı, görsel zeka, odaklanma, mantık... 0.99 €. Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zeka, düşünme, sözel zeka, üç boyutlu algı, görsel zeka, odaklanma, mantık... Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil yeteneği, dikkat g...