Kadim Viking İrfanı

Paul Rhys Mountfort

Kadim Viking İrfanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Paul Rhys Mountfort
ISBN 9758297474
DOSYA FORMATI 7,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İskandinav (Nordic) rune harfleri güçlü ve derinden dönüştürücü bir kehânet sisteminden oluşur. Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. Bu rune harflerinin, tanrılar ve tanrıçalardan,devlerden, cücelerden, savaşçılardan ve bilgelerden oluşan Kuzey pagan dünyâsı içerisinde derin yansımâları vardır.Ve J. R. R. Tolkien’in romanlarını derinden etkilemiştir.İskandinav Runik Alfabesi (Nordic Runes) üç majör alana hitâp eder:* Rune irfânı (Runelore): İlk olarak “Herkesin Babası” Odin tarafından keşfedilen bu eski kehânet sisteminin târihi vezengin mitolojik geleneğini içermektedir.* Runik işâretler (Runestaves): Yaşlı Futhark’daki 24 rune harfinin her birinin anlamının tam açıklanışlarını, görselleştiriş egzersizlerini ve gündelik yaşam için pratik dersleri içermektedir.* Rune Harfleri ile Kehânette Bulunmak (Runecasting): Kadîm rune harflerinin kehânetçilik uygulamının geniş kapsamlı rehberi, onların yapılış sanatını, kehânette kullanılışını ve örnek kehânetler ile yorumlanışını içermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kadim Viking İrfanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kadim Viking İrfanı.

...iş imkânı sağlar. İskandinav (Nordic) rune harfleri güçlü ve derinden dönüştürücü bir kehânet sisteminden oluşur ... Kadim Viking İrfanı - Paul Rhys Mountfort ... . Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik gelenegine giris imkâni saglar. Iskandinav Runik Alfabesi (Nordic Runes) üç majör alana hitâp eder: Rune irfâni (Runelore): Ilk olarak "Herkesin... Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. İskandinav Runik Alfabesi ... Kadim Viking İrfanı PDF İndir Paul Rhys Mountfort E-Kitap İndir ... ... Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. İskandinav Runik Alfabesi (Nordic Runes) üç majör alana hitâp eder: Rune irfânı (Runelore): İlk olarak "Herkesin... Ana Sayfa Halk Edebiyatı Kadim Viking İrfanı Pdf Kitap İndir. Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. İskandinav (Nordic) rune harfleri güçlü ve derinden dönüştürücü bir kehânet sisteminden oluşur. Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. Kadim Viking İrfanı - Ayna Yayınevi - 9789758297474 - Paul Rhys Mountfort - %27 indirimli - İskandinav (Nordic) rune harfleri güçlü ve derinden dönüştürücü bir. Kadim Viking İrfanı İskandinav Runik Alfabesi. Tükendi. Satış Fiyatı:24.07 TL. Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. Bu sistem, bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. İskandinav Runik Alfabesi (Nordic Runes) üç majör alana hitâp eder: Rune irfânı (Runelore): İlk olarak "Herkesin... Bu sistem bize Kuzey Avrupa kültürlerinin kadîm bilgelik geleneğine giriş imkânı sağlar. İskandinav Runik Alfabesi (Nordic Runes) üç majör alana hitâp eder: * Rune irfânı (Runelore): İlk olarak... Kadim Viking İrfanı book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Kadim Viking İrfanı by Paul Rhys Mountfort....