Bir Çift Ayak

Ertuğ Uçar

Bir Çift Ayak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-07
YAZAR Ertuğ Uçar
ISBN 9750732386
DOSYA FORMATI 6,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir Çift Ayak, edebiyat okurlarının Yalnızlığın 17 Türü, Rüya Arızaları, Dünyayı Seyretmek İçin Bir Yer ve Ormanda Kaybolmak kitaplarıyla tanıdığı Ertuğ Uçar’ın ilk uzun anlatısı. Ertuğ Uçar deniz fenerlerini mekân olarak kullandığı nitelikli öyküleriyle dikkat çekmiş, öykü dünyası içinde kendine özel bir alan açmıştı. Bir Çift Ayak’ta dünyaya bir dairenin penceresinden bakıyoruz. Anlatıcı, yüksek yapı bloklarının şehrin karakterini belirlediği günlerde, yakın gelecekte, belki de bugün İstanbul’da yaşamaktadır. Otuz altıncı kattaki dairesinin penceresinden sınırları silikleşmiş şehri, uzak bir bilimkurgu imaj gibi seyreder. Bir gün salonunun duvarında sıradan görünen bir çatlağa rastlar. Keşfedeceklerinin hayatını değiştirme gücü olacağını bilmeyen anlatıcı kahramanımız ısrarla bu çatlağı takip edecektir. Bir Çift Ayak, estetik gücü yüksek, düşünsel arka planı yoğun bir anlatı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Çift Ayak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Çift Ayak.

...okurlarının Yalnızlığın 17 Türü, Rüya Arızaları, Dünyayı Seyretmek İçin Bir Yer ve Ormanda Kaybolmak kitaplarıyla tanıdığı Ertuğ Uçar'ın ilk uzun anlatısı ... Bir Çift Ayak Ertuğ Uçar ... . Ertuğ Uçar deniz fenerlerini mekân olarak kullandığı nitelikli öyküleriyle dikkat çekmiş, öykü dünyası içinde kendine özel bir alan açmıştı. Bir Çift Ayak'ta dünyaya bir dairenin penceresinden bakıyoruz. "Bir Çift Ayakkabı" isimli kitaba gelecek olursak, bu kitap Sunay Akın'ın hikaye kitabı. Ayakkabı ile ilgili olaylar hikaye şeklinde bu kitapta toplanmış. 9789750732386 ... Bir Çift Ayak - Ertuğ Uçar -Halkkitabevi ... . "Bir Çift Ayakkabı" isimli kitaba gelecek olursak, bu kitap Sunay Akın'ın hikaye kitabı. Ayakkabı ile ilgili olaylar hikaye şeklinde bu kitapta toplanmış. 9789750732386. 411529. Bir çift ayak. Can yayınları. 15.00. 9.60 TL. Bir Çift Ayak'ta dünyaya bir dairenin penceresinden bakıyoruz. Anlatıcı yüksek yapı bloklarının şehrin karakterini belirlediği günlerde yakın gelecekte belki de bugün İstanbul'da yaşamaktadır. Bir Çift Ayak arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Bir Çift Ayak İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Mimar ve yazar Ertuğ Uçar'ın ilk uzun anlatısı "Bir Çift Ayak" Can Yayınları'ndan çıktı. Ertuğ Uçar'dan estetik gücü yüksek, düşünsel arka planı yoğun bir anlatı: Bir Çift Ayak. Ertuğ Uçar deniz fenerlerini mekân olarak kullandığı nitelikli öyküleriyle dikkat çekmiş, öykü dünyası içinde kendine özel bir alan açmıştı. Bir Çift Ayak'ta dü...