Annelik Sanatı

Maria Montessori

Annelik Sanatı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Maria Montessori
ISBN
DOSYA FORMATI 4,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocukları seven, ama onları hor gören bir anne-baba, kendi hatalarının aynası gizli bir üzüntü kaynağı aşılar çocuklara, çocuğu toplumsal bir sorun olarak ele almak, bize insanın doğal gelişimini yöneten yasalara saygı duymayı öğretecek, ne olup ne olmadığımız konusunda bilinçlenmemize, toplumsal hayatımıza yeni bir yön vermemize yol açacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Annelik Sanatı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Annelik Sanatı.

...e yalnız… Ağlamalarında yalnız… Çocukluğunda yalnız, genç kızlığında yalnız… Annelik Sanatı - Adem Güneş ... Annelik Sanatı by Adem Güneş ... . Kadın yalnızdır aslında… Eşi olsa da, çocukları bulunsa da… Bu kitabın adı her ne kadar Annelik Sanatı olsa da; aslında kadınların eşleri için yazıldı... Adem Güneş'i duyuyor ancak ilgimi çekmiyordu nedense. Sabiha Paktuna'nın kitaplarını pazarlayanlar beni çocuk gelişimi hakkında yazan Türk yazarlardan soğutmuş belki de... Güneş, bu söylemini son kitabına "Annelik Sanatı" ismini vererek de destekliyor. Uzman Pedagog Adem Güneş'in Nesil Y ... Annelik Sanatı * Adem Güneş ... ... Güneş, bu söylemini son kitabına "Annelik Sanatı" ismini vererek de destekliyor. Uzman Pedagog Adem Güneş'in Nesil Yayınları arasında çıkan yeni kitabı "Annelik Sanatı" ismini taşıyor. Annelik Sanatı modelleri, Annelik Sanatı özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. annelik sanatı. aramanızda 35 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Annelik birçok şeye benzetildi şu ana kadar… Kimisi ona "şefkat abidesi" kimisi "sevgi kahramanı" kimisi "fedakârlık timsali" dedi. Anneliği bir iş olarak gören, hatta annelere maaş bağlanması... "Annelik Sanatı" kitabı her annenin, babanın, annanne, babanne, dedenin yani anne ve çocukla ilişkisi olan herkesin okuması gereken bir kitap.. Kimi yalnızlığının gidericisi gibi… Ve belki karşılıksızlığından olsa gerek, verdiği "iyi eder" insanı… Bu kitabın adı her ne kadar Annelik Sanatı olsa da; aslında kadınların eşleri için yazıldı… Kimi yalnızlığının gidericisi gibi… Ve belki karşılıksızlığından olsa gerek, verdiği "iyi eder" insanı… Bu kitabın adı her ne kadar Annelik Sanatı olsa da; aslında kadınların eşleri için yazıldı... ...Kimi yalnızlığının gidericisi gibi...Ve belki karşılıksızlığından olsa gerek verdiği "iyi eder" insanı...Bu kitabın adı her ne kadar Annelik Sanatı olsa da; as...