1939'dan Günümüze Yazılı Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü (Ciltli)

1939'dan Günümüze Yazılı Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-25
YAZAR
ISBN 6058671560
DOSYA FORMATI 7,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap sütten ağzı yanarsa, yoğurdu üfleyerek yiyen "renkli" bir toplumun kullandığı, son 75 yılda Türkçe olarak yayınlanmış kitap, dergi, sözlük, tez ve bunun gibi yayınlarda adı geçen, yemek kültürüne ilişkin terimlerin derlendiği bir sözlüktür.Yöre ağızlarına ait sözcüklerden başka etnik kökene ya da coğrafi konumlanmaya, hatta sosyolojik ve politik olgulara işaret eden pek çok (yemek kültürüne ait) 25.000'e yakın terimi içermektedir.12 yıllık bir çalışmanın ürünüdür.MSA olarak topraklarımızdaki kültür zenginliğini bu sözlük ile bir kez daha kutluyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 1939'dan Günümüze Yazılı Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 1939'dan Günümüze Yazılı Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü (Ciltli).

... Çağdaş Türkçe'nin Etnolojik SözlüğüEtnoloji Sözlüğü 1939'dan Günümüze Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri SözlüğüŞekilli Matematik Sözlüğü ... 1939dan Günümüze Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü... ... . ...sözlüktür.Yöre ağızlarına ait sözcüklerden başka etnik kökene ya da coğrafi konumlanmaya, hatta sosyolojik ve politik olgulara işaret eden pek çok (yemek kültürüne ait) 25.000'e yalan terimi. Yöre ağızlarına ait sözcüklerden başka etnik kökene ya da coğrafi konumlanmaya, hatta sosyolojik ve politik olgulara işaret eden pek çok (yemek kültürüne ait) 25.000'e yalan terimi içermektedir. Ciltli. İnsan Kaynakları. adet sepetinize eklenmiştir. Toplam Fiyat: Arkadaş Kitabevi > Kitap > MSA Yayınları > 1939dan Günüm ... 1939'dan Günümüze Yazılı Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri... ... .000'e yalan terimi içermektedir. Ciltli. İnsan Kaynakları. adet sepetinize eklenmiştir. Toplam Fiyat: Arkadaş Kitabevi > Kitap > MSA Yayınları > 1939dan Günümüze Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü (Ciltli). 96 TL'den. 1939dan Günümüze Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü (2013) Özellikleri, Teknik Detayları. Bu kitap sütten ağzı yanarsa, yoğurdu üfleyerek yiyen \"renkli\" bir toplumun... > Yemek Kültürü ve Tarihi. 1939dan Günümüze Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü (Ciltli). Nergis Ulu. Bu kitap sütten ağzı yanarsa, yoğurdu üfleyerek yiyen "renkli" bir toplumun kullandığı, son 75 yılda Türkçe olarak yayınlanmış kitap, dergi, sözlük, tez ve bunun gibi yayınlarda adı geçen, yemek... Yazar. : Nergis Ulu. 1939dan Günümüze Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü (Ciltli). tez ve bunun gibi yayınlarda adı geçen, yemek kültürüne ilişkin terimlerin derlendiği bir sözlüktür. Yemek Kültürü. Yayıncı. MSA Yayınları. Ciltli. Kağıt. olarak yayınlanmış kitap, dergi, sözlük, tez ve bunun gibi yayınlarda adı geçen, yemek kültürüne ilişkin terimlerin derlendiği bir sözlüktür. : Ciltli. Kağıt. bir toplumun kullandığı, son 75 yılda Türkçe olarak yayınlanmış kitap, dergi, sözlük, tez ve bunun gibi yayınlarda adı geçen, yemek kültürüne ilişkin terimlerin derlendiği bir sözlüktür. Sayfa Sayısı: 626. Baskı Yılı: 2013. Dili: Türkçe Yayınevi: MSA Yayınları. Kitap Adı: 1939'dan Günümüze Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü. Yazar: Nergis Ulu. Ciltli. Kağıt. bir toplumun kullandığı, son 75 yılda Türkçe olarak yayınlanmış kitap, dergi, sözlük, tez ve bunun gibi yayınlarda adı geçen, yemek kültürüne ilişkin terimlerin derlendiği bir sözlüktür. Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü. Düzenli takipçiler, 'sözlükçü' olduğumu bilirler. Sözlüğün tam başlığı önemli: "1939'dan Günümüze Yazılı Kaynaklarda Yemek Kültürü Terimleri Sözlüğü". Yöre ağızlarına ait sözcüklerden başka etnik kökene ya da coğrafi konumlanmaya, hatta sosyolojik ve politik olgulara işaret eden pek çok (yemek kültürüne ait) 25.000'e yalan terimi içermekted...