Kıraç Gökyüzü

E. E. Sule

Kıraç Gökyüzü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-03
YAZAR E. E. Sule
ISBN 6053141075
DOSYA FORMATI 4,24 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ergenlik çağındaki yetenekli Murtala, şiddetli çatışmalar ve ailesinin başına gelenlerden dolayı değer verdiği her şeyi yitirme tedidiyle karşı karşıya kalır.Hem hakiki hem de hayali canavarlar tarafından kovalanırken sağduyusunu ve yaşanabilir bir gelecek duygusunu korumaya çalışır. Kentin yıkıntılarında izler arar, yanıtların peşine düşer. Nijerya’nın kuzeyindeki modern yaşama dair eşsiz içgörüler sunar.Dinsel çatışmaları ele alışındaki ezber bozan diliyle, yazar E. E. Sule bu romanda, geçiş halindeki bir toplumun etkileyici bir portresini çiziyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kıraç Gökyüzü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kıraç Gökyüzü.

...rsiniz. 29.60 TL. Ergenlik çağındaki yetenekli Murtala, şiddetli çatışmalar ve ailesinin başına gelenlerden dolayı değer verdiği her şeyi yitirme tedidiyle karşı karşıya kalır ... Kıraç Gökyüzü > E.E.Sule > Ayrıntı Yayınları > Final Pazarlama ... . 27.01 TL. Ergenlik çağındaki yetenekli Murtala, şiddetli çatışmalar ve ailesinin başına gelenlerden dolayı değer verdiği her şeyi yitirme tedidiyle karşı karşıya kalır. Roman. Kıraç Gökyüzü. Kıraç Gökyüzü. Yeni. Ücretsiz Kargo. E. E. Sule. Ergenlik çagindaki yetenekli Murtala, siddetli çatismalar ve ailesinin basina gelenlerden dolayi deger verdigi her seyi yitirme tedidi ... Kıraç Gökyüzü - Damla Karadeniz -Halkkitabevi ... . Kıraç Gökyüzü. Yeni. Ücretsiz Kargo. E. E. Sule. Ergenlik çagindaki yetenekli Murtala, siddetli çatismalar ve ailesinin basina gelenlerden dolayi deger verdigi her seyi yitirme tedidiyle karsi karsiya kalir. Kıraç Gökyüzü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. E. E. Sule kitapları ve Ayrıntı Yayınları baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 37 TL. Ergenlik çağındaki yetenekli Murtala şiddetli çatışmalar ve ailesinin başına gelenlerden dolayı değer verdiği her şeyi yitirme tedidiyle karşı karşıya kalır. Kıraç Gökyüzü. Marka : Ayrıntı Yayınları. Barkod : 9786053141075. Kıraç Gökyüzü. KİTAPLAR. Çok Satanlar. Kıraç Gökyüzü. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Ayrıntı Yayınları....