Halka Dünya Tahtı

Larry Niven

Halka Dünya Tahtı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-25
YAZAR Larry Niven
ISBN 6052221815
DOSYA FORMATI 7,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gelmiş geçmiş en şaşırtıcı mühendislik dehasına, Halka Dünya’ya dönüş…Sözcüklere sığmayan teknolojik harikaların, çok sayıda insansı ırkın ve şimdiye dek yazılmış, en sevilen bilimkurgu öyküsünün dünyasına!İnsan Louis Wu, En Arkadaki olarak bilinen puppeteer, Chmeee adlı kzinin oğlu Acolyte… Bu efsanevi karakterler bu defa Halka Dünya’yı savunmak için bir araya geliyor. Koruyucularla ilgili ilginç şeyler dönmektedir. Halka Dünya’ya dışarıdan gelen uzay araçları, daha gezegene inemeden yok edilmektedir. Vampirler her yerdedir. Ve Hortlakların da kendi planları vardır; onlara yaklaşmaya cesaret eden herkes er ya da geç öğrenecektir.Halka Dünya’daki her ırk, daima kendi Koruyucu’suna sahip olmuştur. Şimdi, bizzat Halka Dünya’nın da bir Koruyucu’ya ihtiyacı var gibi görünmektedir. Peki, Halka Dünya Tahtı’na kim oturacaktır?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Halka Dünya Tahtı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Halka Dünya Tahtı.

... yer... Halka Dünya'daki her ırkın her zaman kendi koruyucusu olmuştu ... Halka Dünya Tahtı ... . Ama şimdi Halka Dünya'nın kendisinin bir koruyucuya ihtiyacı var gibi görünüyor... (Arka Kapak'tan). Halka Dünya'ya... şimdiye kadar karşılaşılan en şaşırtıcı mühendislik başarısına dönüş. diye bilinen Kzin'in oğlu, Acolyte... efsanevi varlıklar bir kez daha Halka Dünya'yı savunmak için bir araya geliyor. Halka dünya'daki her ırk daima kendi koruyucu'suna sahip olmuştur. ... Halka Dünya Serisi'nde Üçüncü Adım: Halka Dünya Tahtı Raflarda ... . Halka dünya'daki her ırk daima kendi koruyucu'suna sahip olmuştur. Şimdi bizzat halka dünya'nın da bir koruyucu'ya ihtiyacı var gibi görünmektedir. Peki halka dünya tahtı'na kim oturacaktır? 20.78 TL. Şimdi, bizzat Halka Dünya'nın da bir Koruyucu'ya ihtiyacı var gibi görünmektedir. Peki, Halka Dünya Tahtı'na kim oturacaktır? Larry Niven. Halka Dünya'ya... Şimdiye kadar karşılaşılan en şaşırtıcı mühendislik başarısına dönüş.Tarifsiz teknolojik harikaların olduğu yer... 22.75 TL. Şimdi, bizzat Halka Dünya'nın da bir Koruyucu'ya ihtiyacı var gibi görünmektedir. Peki, Halka Dünya Tahtı'na kim oturacaktır? 23.80 TL. Şimdi, bizzat Halka Dünya'nın da bir Koruyucu'ya ihtiyacı var gibi görünmektedir. Peki, Halka Dünya Tahtı'na kim oturacaktır? Halka Dünya Tahtı hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Efsanevi varlıklar bir kez daha Halka Dünyayı savunmak için bir araya geliyor. Larry Niven - HALKA DÜNYA TAHTI kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. P>Halka Dünya'ya... şimdiye kadar karşılaşılan en şaşırtıcı mühendislik başarısına dönüş. Halka Dünya'daki her ırk, daima kendi Koruyucu'suna sahip olmuştur. Şimdi, bizzat Halka Dünya'nın da bir Koruyucu'ya ihtiyacı var gibi görünmektedir. Peki, Halka Dünya Tahtı'na kim oturacaktır? Halka Dünya Tahtı Yazarı Kimdir? Yukarıda 6052221815 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Halka Dünya Tahtı yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Jonathan Stroud vermekteyiz. 24.50 TL. Şimdi, bizzat Halka Dünya'nın da bir Koruyucu'ya ihtiyacı var gibi görünmektedir. Peki, Halka Dünya Tahtı'na kim oturacaktır? Halka Dünya Tahtı kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Halka Dünya'daki her ırk, daima kendi Koruyucu'suna sahip olmuştur. Şimdi, bizzat Halka Dünya'nın da bir Koruyucu'ya ihtiyacı var gibi görünmektedir. Peki, Halka Dünya Tahtı'na kim oturacaktır? 24.50 TL. Halka Dünya Tahtı-Panama Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda öd...