Ebedi Yol Haritası İslam

Murat Kaya

Ebedi Yol Haritası İslam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Murat Kaya
ISBN 9944831277
DOSYA FORMATI 5,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çağ, İslâm’ı konuşuyor. Bütün dünyada İslâm gündemde. Mü’minler, bu yaman çağda, nefsin ve şeytanın tuzaklarına düşmemek için, İslâm’ın hangi hükmünün nasıl anlaşılacağı ve hayata nasıl taşınacağı sâikiyle İslâm’ın ana kaynaklarına yöneliyor. Ve İslâm’ın şartları... Onlar da çağda bir İslâm korkusu oluşturma çabasındalar. Bir tür yol kesicilik misyonunu üstlenmişler. İnsanoğlunun yolu üzerine duracaklar ve Hakk’a gidişi engelleyecekler. Onun için İslâm hakkında akla hayale sığmaz kötüleme kampanyaları yürütüyorlar. Bir rahmet dinini, şiddetle yanyana göstermeye çabalıyor, Müslümanların zaafalırını, İslâm’a ödetmeye yöneliyorlar. Bu durumlar karşısında ne yapmalı? İslâm’ı bir bütün haline ve doğru anlatan yayınlar yapmalı... Kur’an’dan, Rasûlullah Efendimiz’in mübarek sözlerinden ve hayatlarından yola çıkarak, 14 asırlık zengin kültür birikiminden de istifadeyle İslâm’ı anlatmalı... Bu, acil bir ihtiyaçtır... Müslümanların İslâm’ı farklı toplum zeminlerine taşıma çabaları, bu ihtiyacı çok daha acil ve hayatî hâle getirmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ebedi Yol Haritası İslam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ebedi Yol Haritası İslam.

...ınları - Fiyatı: 0,00 TL - İslam Tarihi Kategorisinde Satışta ... Ebedi Yol Haritası - İslam Murat Kaya ... ... Murat Kaya. Çağ, İslâm'ı konuşuyor. Bütün dünyada İslâm gündemde. Mü'minler, bu yaman çağda, nefsin ve şeytanın tuzaklarına düşmemek için... Ebedi Yol Haritası İslam. %40. 70,00 TL. Kur'an'dan Rasûlullah Efendimiz'in mübarek sözlerinden ve hayatlarından yola çıkarak 14 asırlık zengin kültür birikiminden de istifadeyle İslâm'ı anlatmalı... Ebedi Yol Haritası İslam, din ve mitoloji kategorisinde 26 TL ... Ebedi Yol Haritası İslam En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ... Ebedi Yol Haritası İslam, din ve mitoloji kategorisinde 26 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Ebedi Yol Haritası İslam. Murat Kaya. Ürün Puanı Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Ebedi Yol Haritası İslam. Yazar. Murat Kaya. Read "Ebedi Yol Haritası İslam" by Murat Kaya available from Rakuten Kobo. Bütün dünyada İslâm gündemde. Mü'minler, bu yaman çağda, nefsin ve şeytanın tuzaklarına düşmemek... Ebedi Yol Haritası İslam AÇIKLAMASI. Çağ, İslâm'ı konuşuyor. Bütün dünyada İslâm gündemde. Ve İslâm'ın şartları... Onlar da çağda bir İslâm korkusu oluşturma çabasındalar. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Ebedi Yol Haritası İslam. Erkam Yayınları. 50.00. 20,00TL. Sepete Ekle. İslam Dinimi Seviyorum-2. Erkam Yayınları. 20,00TL. Free 2-day shipping. Buy Ebedi Yol Haritası İslam - eBook at Walmart.com. Ve İslâm'ın şartları... Onlar da çağda bir İslâm korkusu oluşturma çabasındalar. Bir tür yol kesicilik misyonunu üstlenmişler. Ebedî yol haritası islâm. Author: Kaya, Murat. Murat Kaya kaleminden Ebedi Yol Haritası İslam kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Ebedi Yol Haritası İslam. Yayınevi : Erkam Yayınları. Onlar da çağda bir İslâm korkusu oluşturma çabasında...