Dünyayı Döndüren Kız

Aslı Tohumcu

Dünyayı Döndüren Kız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-28
YAZAR Aslı Tohumcu
ISBN 9750732287
DOSYA FORMATI 6,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ormanın kalbine bilinmezlerle dolu bir yolculuk... Her kasaba kadar işinde gücünde iki kasabaydı Herdem taze ve Küpeçiçeği. Huzurlu bir düzen,adil bir iş bölümü ve çevreyle uyum içinde yaşardı insanları. Öyle sanırlardı, en azından. Derken, bir gece vakti, siyah bir akıntı sızdı toprağa. Onu ilk Ay gördü. Ardından, o dayanılmaz koku geldi. Onu da ilk Ay kokladı. Ertesi sabah, hiçbir insan mutlu uyanmadı. Hiçbir hayvan da bir daha o topraklarda uyanmayacaktı. Çünkü ormanın kalbi hastaydı... Kimsenin fark etmediği karanlığı aydınlatacak iki ışığın, İpek’le Burak’ın yolculuğu da, işte böyle başladı... Romanında hem doğadan hem de birbirinden kopmuş insanlara seslenen Aslı Tohumcu, bir gün bir şeylerin değişip düzelmesinde çocukların rolünün önemini hatırlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dünyayı Döndüren Kız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dünyayı Döndüren Kız.

...bı Dünyayı Döndüren Kız, Can Yayınları etiketiyle önümüzdeki ... Dünyayı Döndüren Kız Aslı Tohumcu ... . 9.14 TL. Ormanın kalbine bilinmezlerle dolu bir yolculuk... Her kasaba kadar işinde gücünde iki kasabaydı Herdem taze ve Küpeçiçeği. 10.50 TL. Ormanın kalbine bilinmezlerle dolu bir yolculuk... Her kasaba kadar işinde gücünde iki kasabaydı Herdem taze ve Küpeçiçeği. 8.82 TL. Ormanın kalbine bilinmezlerle dolu bir yolculuk... Her kasaba kadar işinde gücünde iki kasabaydı Herdem taze ve K ... Dünyayı Döndüren Kız | Katalog ... ... Her kasaba kadar işinde gücünde iki kasabaydı Herdem taze ve Küpeçiçeği. 14 TL. Ormanın kalbine bilinmezlerle dolu bir yolculuk... Her kasaba kadar işinde gücünde iki kasabaydı Herdem taze ve Küpeçiçeği. Huzurlu bir düzen adil bir iş bölümü ve çevreyle uyum içinde yaşardı... Aslı Tohumcu'nin hazırlayıp Can Çocuk Yayınları tarafından sunulan Dünyayı Döndüren Kız kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. 9 €. Ormanın kalbine bilinmezlerle dolu bir yolculuk... Her kasaba kadar işinde gücünde iki kasabaydı Herdem taze ve Küpeçiçeği. Huzurlu bir düzen... 9.90 TL. Dünyayı Döndüren Kız - Aslı Tohumcu - Dünyayı Döndüren Kız - Aslı Tohumcu. Dünyayı Döndüren Kız-Aslı Tohumcu en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Dünyayı Döndüren Kız - Aslı Tohumcu. Ormanın kalbine bilinmezlerle dolu bir yolculuk... 10.08 TL. Ormanın kalbine bilinmezlerle dolu bir yolculuk... Her kasaba kadar işinde gücünde iki kasabaydı Herdem taze ve Küpeçiçeği. Dünyayı Döndüren Kız ve Aslı Tohumcu Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Dünyayı Döndüren Kız (9789750732287). Marka : Aslı Tohumcu....