Çatlak’tan Sızanlar

HRB

Çatlak’tan Sızanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-01
YAZAR HRB
ISBN 6056585982
DOSYA FORMATI 7,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Selam.Elinizde tuttuğunuz kitap tüm dertlerinize deva, elinize aldığınızda bile etkisini gösterecek, okuyup bitirdiğinizde tüm sorunlarınızı çözdüğünüz, etrafa gülücükler saçtığınız, maddi sorunlarınızı ve ilişkilerinizdeki problemleri ortadan kaldıracak mükemmel bir kitaptır.Demeyi çok isterdim :)Lakin yazdıklarımın hiçbirini bulamayacağınız veya daha fazlasını kazanacağınız bir kitap olabilme ihtimalini size garanti ederek söyleyebilirim.Şahsen ben okudum ve onayladım :)Sizi bilemem. Zaten kitabın içinde yazılanlar kişiden kişiye değişiklik göstereceğinden aslında okuyan sayısı kadar kitap yazmış yazar. Bu yüzden bir farkındalık kitabı ve yine bu yüzden bir kişisel gelişim kitabı değil.Şimdi arka kapak okumanız bitecek ve artık bir çatlağın cenneti oluşturmak için verdiği çabanın ürününe misafir olacaksınız.Bol farkındalıklar :)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çatlak’tan Sızanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çatlak’tan Sızanlar.

...atı GittiGidiyor'da! Çatlak'tan Sızanlar/Kolektif incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Çatlak'tan Sızanlar/Kolektif ... Çatlak'tan Sızanlar PDF İndir HRB E-Kitap İndir ... . 1/2. Kişisel Gelişim. Çatlak'tan Sızanlar. Çatlak'tan Sızanlar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu kitabın yazarı Hrb. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Hrb'den Çatlak'tan Sızanlar kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. Çatlak'tan Sızanlar harika bir kitap. 10.23 TL. Selam. Elinizde tuttuğunuz kitap tüm dertlerinize deva, elinize aldığınızda bile etkisini gösterecek, okuyu ... Çatlaktan Sızanlar > HRB > Eyobi Yayınları > Final Pazarlama ... . Çatlak'tan Sızanlar harika bir kitap. 10.23 TL. Selam. Elinizde tuttuğunuz kitap tüm dertlerinize deva, elinize aldığınızda bile etkisini gösterecek, okuyup bitirdiğinizde tüm sorunlarınızı çözdüğünüz... 9.03 TL. Selam. Elinizde tuttuğunuz kitap tüm dertlerinize deva, elinize aldığınızda bile etkisini gösterecek, okuyup bitirdiğinizde tüm sorunlarınızı çözdüğünüz... 12.04 TL. Selam. Elinizde tuttuğunuz kitap tüm dertlerinize deva, elinize aldığınızda bile etkisini gösterecek, okuyup bitirdiğinizde tüm sorunlarınızı çözdüğünüz... Ek olarak Çatlak'tan Sızanlar isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 3 Çatlak'tan Sızanlar Kim Tarafından Yazıldı? 17. 4 914. Çatlaktan Sızanlar. Beigetreten 27 Sep 2016....