Yalın Startup

Eric Ries

Yalın Startup
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-17
YAZAR Eric Ries
ISBN 6052314173
DOSYA FORMATI 7,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eric Ries’ın kitabı, teknoloji sektörünün iş kurmaya ve ürün yaratmaya ilişkin yaklaşımlarına dair olağanüstü içgörüler sunuyor.Sheryl Sandberg, Facebook, COO Yalın üretim ve yönetim ilkelerini girişimcilik dünyasına uygulayarak, Yalın Startup felsefesini kuran Eric Ries, böylelikle girişimciliğin kitabını da yeniden yazmış oldu.Ries, startup’ı son derece belirsiz bir ortamda, kendini yeni bir şeyler yaratmaya adamış bir insan grubu veya yapı olarak tanımlıyor. Söz konusu odak, bir öğrenci evinde harıl harıl çalışan bir grup genç olabileceği gibi, yıldız bir şirketin yönetim odasındaki deneyimli profesyoneller de olabilir. Bu anlamda girişimcilerin ortak noktaları, belirsizlikten oluşan sis bulutunun içine dalarak, sürdürülebilir bir iş için başarılı bir yol bulmaya çalışmalarıdır.Elinizdeki kitap, her aşamadaki girişimciye, vizyonlarını sürekli test edecekleri bir yolu iş işten geçmeden benimsemelerini ve buna göre hareket etmelerini öneriyor. Şirketlerin her zamankinden fazla inovasyon yapmaya ihtiyaç duydukları bir dönemde, başarılı girişimlere imza atmak için bilimsel bir yöntem sunuyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yalın Startup i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yalın Startup.

...n Startup felsefesini kuran Eric Ries, böylelikle girişimciliğin kitabını da yeniden yazmış oldu ... İş Dünyası - Maltepe Üniversitesi Kitapları - Yalın Startup ... . 19.97 TL. Sheryl Sandberg, Facebook, COO Yalın üretim ve yönetim ilkelerini girişimcilik dünyasına uygulayarak, Yalın Startup felsefesini kuran Eric Ries, böylelikle girişimciliğin kitabını da yeniden... Yalın üretim ve yönetim ilkelerini girişimcilik dünyasına uygulayarak, Yalın Startup felsefesini kuran Eric Ries, böylelikle girişimciliğin kitabını da yeniden yazmış oldu. 19.43 TL. Yalın üretim ve yönetim ilkelerini girişimcilik dünyasına uygulayarak, Yalın Startup ... Yalın Girişim (Startup) Nedir, Ne İşe Yarar? - Makers Türkiye ... . 19.43 TL. Yalın üretim ve yönetim ilkelerini girişimcilik dünyasına uygulayarak, Yalın Startup felsefesini kuran Eric Ries, böylelikle girişimciliğin kitabını da yeniden yazmış oldu. Yalın üretim ve yönetim ilkelerini girişimcilik dünyasına uygulayarak, Yalın Startup felsefesini kuran Eric Ries, böylelikle girişimciliğin kitabını da yeniden yazmış oldu. Yalın Startup Eric Ries Maltepe Üniversitesi Kitapları 9786052314173 Eric Ries. Sepete At Hemen Al. 29 TL. Yalın üretim ve yönetim ilkelerini girişimcilik dünyasına uygulayarak, Yalın Startup felsefesini kuran Eric Ries, böylelikle girişimciliğin kitabını da yeniden yazmış oldu. 24.65 TL. Yalın üretim ve yönetim ilkelerini girişimcilik dünyasına uygulayarak, Yalın Startup felsefesini kuran Eric Ries, böylelikle girişimciliğin kitabını da yeniden yazmış oldu. Ana Sayfa. Yalın Startup. Yalın Startup. Barkod 9786052314173. Stok Durumu VAR. Yalın üretim ve yönetim ilkelerini girişimcilik dünyasına uygulayarak, Yalın Startup felsefesini kuran Eric Ries, böylelikle girişimciliğin kitabını da yeniden yazmış oldu. Bunlardan en önemlileri "Yalın Girişim" (The Lean Startup) modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bu kavramın bütün dünyada bu kadar çok etki yapacağını kimse öngörememişti....