Kozadan Çıkmak

Hatice Beyza Bulut

Kozadan Çıkmak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-11-16
YAZAR Hatice Beyza Bulut
ISBN 6055006426
DOSYA FORMATI 7,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Engelli bir çocuğun yaşam mücadelesinde, ailenin saf sevgiyle üstlendiği müthiş bir tevekkül örneği. Bu müthiş kitapta bir insanın sadece bedenden oluşmadığını, çok özel ve güçlü ruhsal bir varlık olduğuna dair güçlü yaşanmışlıklara tanık olacaksınız.”─Mert Güler, Aşkla Gülümse kitabının yazarı, meditatif yaşam koçuÂşık olduğu adamla evlendiğinde tozpembe hayaller kuruyordu. Çocukları ve mutlu bir yuvaları olacaktı. Oysa hayatın kendi planları vardı. Biraz acımasız, biraz zorlayıcı. Kim bilebilirdi ki engelli bir çocuğun bu mutlu çiftin sınavı olacağını…Hatice Beyza Bulut, “Yaşamaz,” denen bebeğini bugün 5 yaşına getiren bir anne ve kapılarını çalan mucizeleri, vazgeçmediği mücadelesini spritüel bakış açısıyla dile getiriyor.Sizler bu ipekböceğinin bin bir sıkıntıyla kozadan çıkışına tanıklık ederken, diğer taraftan kendinizi büyük bir aşkın, umut dolu bir yolculuğun, tarihin, felsefenin, bambaşka kültürlerin içerisinde seyahat ederken bulacağınız, kimilerine göre mucizevi, kimilerine göre öğretici bir hikâye...Kozadan çıkmaya hazır mısınız?Bu kitaptan elde edilen gelirin bir bölümü Bir Can Bin Umut Derneği’ne bağışlanmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kozadan Çıkmak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kozadan Çıkmak.

...pta bir insanın sadece bedenden oluşmadığını ... Kozadan Çıkmak - Sultan Öztoprak ... ... Arının Kozadan Çıkma Anı. İleri seviye uygulayıcılar, üst bedenlerini bu pratik ile hazırlayarak, bir sonraki Kozadan Çıkmak-2 çalışması ile birleştirerek 1 saatlik bütünsel bir uygulamaya dönüştürebilirler. 28.08 TL. Kozadan ÇıkmakKozadan Çıkmak - Engelli bir çocuğun yaşam mücadelesinde, ailenin saf sevgiyle üstlendiği müthiş bir tevekkül örneği. Bu Blogda Ara. Kozadan çıkmak. Aralık 11, 201 ... Kozadan Çıkmak > Hatice Beyza Bulut > Ganj Kitap > Final Pazarlama ... . Bu Blogda Ara. Kozadan çıkmak. Aralık 11, 2017. Üretmeyi seven biri olarak uzun zamandır neler yapabileceğimi düşünüp durdum. Kitabın adı da çok manidar kozadan çıkmak bana göre dönüşüm ve değişim yaşamak. Hepimiz bir şekilde zorlu sınavlar geçiriyoruz, üzülüyoruz, isyan ediyoruz, neden ben diyoruz. "Kozadan Çıkmak" kitabının devamı niteliğinde olan Kozanın Sırrı Aşk, spiritüel dünyaya meraklı ve sorgulayan okuyucuların bir solukta okuyacağı bir eser....