Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk

Gülenbilge Ersan

Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-08
YAZAR Gülenbilge Ersan
ISBN 6050934588
DOSYA FORMATI 4,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yarıyıl tatilinin son gecesiydi. Dışarıda lapa lapa kar yağıyordu.Çocuk, alıştığı her şeyle birlikte okulunun da anidendeğişmesinin verdiği endişeyi dindirmeye çalışıyordu.Uyku tutmayınca, eski okul arkadaşına mektup yazıpiçini dökmek için çalışma masasının başına oturdu. Ve tam o sırada pencerede bir tıkırtı duydu. Pencere pervazında uzun kulaklı, kocaman patlak gözlü, otuz kırk santimetreboyunda yeşil bir yaratık duruyordu! Çocuk bu yaratığı fark ettiği anda hayatının en büyülü veen maceralı yolculuğunun başlayacağını nereden bilebilirdi?Sadece “görmeyi seçenlerin görebildiği” gizli bir orman,gökkuşağı renkli bir Bilge Kedi, sorularla açılan dev kapılar,geleceğe atılan sihirli adımlar, değişim rüzgârları... Bu upuzun yolculukta kahramanlarımıza eşlik etmeye nedersiniz? Fazla değil canım, yalnızca beş dakika!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk.

...rtı duydu. Pencere pervazında uzun kulaklı, kocaman Bu upuzun yolculukta kahramanlarımıza eşlik etmeye ne dersiniz? Fazla değil canım, yalnızca beş dakika! Bu upuzun yolculukta kahramanlarımıza eşlik etmeye ne dersiniz? Fazla değil canım, yalnızca beş dakika! Fazla değil canım, yalnızca beş dakika! Please select your desired video quality to download ... Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk ... . ...ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk Pdf İndir. Pencere pervazında uzun kulaklı, kocaman patlak gözlü, otuz kırk santimetre boyunda yeşil bir yaratık... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 10.57 TL. Bu upuzun yolculukta kahramanlarımıza eşlik etmeye ne dersiniz? ... Roman-Öykü - Doğan Egmont Yayıncılık - Beş Dakikalık Upuzun Bir... ... .Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk Pdf İndir. Pencere pervazında uzun kulaklı, kocaman patlak gözlü, otuz kırk santimetre boyunda yeşil bir yaratık... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Beş Dakikalık Upuzun Bir Yolculuk. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 10.57 TL. Bu upuzun yolculukta kahramanlarımıza eşlik etmeye ne dersiniz? Fazla değil canım, yalnızca beş dakika! Pencere pervazinda uzun kulakli, kocaman patlak gözlü, otuz kirk santimetreboyunda yesil bir yaratik duruyordu! Bu upuzun yolculukta kahramanlarimiza eslik etmeye nedersiniz?...