Zor Zamanlar / Seçme Hikayeler

Mukay Elebayev

Zor Zamanlar / Seçme Hikayeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-01-01
YAZAR Mukay Elebayev
ISBN 6055988210
DOSYA FORMATI 9,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çağdaş Kırgız edebiyatının oluşumunda önemli bir rol üstlenen Mukay Elebayev, 1906 yılında dünyaya gelir. Küçük yaşında anne ve babasını kaybeder. Çocukluk ve gençlik yılları çok büyük zorluklar içinde geçer. O dönemin şartları göz önünde bulundurulduğunda okuma yazmayı öğrenmiş ender kişiler arasında yer alır. 1916 yılındaki Kırgız ayaklanmasından sonra Doğu Türkistan ve Çin’e göç etmek zorunda kalan Kırgız Türklerinin arasında o da vardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zor Zamanlar / Seçme Hikayeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zor Zamanlar / Seçme Hikayeler.

...nlar. Felsefe. Felsefeciler. 9786055988470 ... Yaşadıkları Zorluklara Rağmen Çok Başarılı Olan 7 Ünlü İsmin Hiç... ... . 497019. Zor Zamanlar Seçme Hikayeler. Bengü Yayınları. 14.00. Seçme Hikayeler sayfamızda. Bazı okuyucularımızın istekleri doğrultusunda, Ekşi Sözlük... Yeni Hikaye (Bir Alışveriş Merkezi Hikayesi) Seçme Hikayeler sayfamı...zda. ...Komik Hikayeler, Çocuklar İçin Hikayeler, En Güzel Dini Hikayeler Zor Zamanda Yapılan Yardım. "Uyku nasılki için rüya-yı sadıka Hikayeleri(İran Nesrinden Seçme Hikayeler-Öyküler)12-Dostluk... Edebiyat. > Öykü, Hikaye. Zor Zamanl ... En Ucuz ZOR ZAMANLAR SEÇME HIKAYELER - MUKAY... ... ... Edebiyat. > Öykü, Hikaye. Zor Zamanlar / Seçme Hikayeler ( kırgız edebiyatı ). Mukay Elebayev. 19,00 TL. 1916 yılındaki Kırgız ayaklanmasından sonra Doğu Türkistan ve Çine göç etmek zorunda kalan Kırgız Türklerinin arasında o da vardır. Elebayev, 1919 sonbaharında memleketi Isık-Göle döner. Zor Zamanlar Seçme Hikayeler. Yazar : Mukay Elenayev. 1916 yılındaki Kırgız ayaklanmasından sonra Doğu Türkistan ve Çine göç etmek zorunda kalan Kırgız Türklerinin arasında o da vardır. 1916 yılındaki Kırgız ayaklanmasından sonra Doğu Türkistan ve Çine göç etmek zorunda kalan Kırgız Türklerinin arasında o da vardır. Elebayev, 1919 sonbaharında memleketi Isık-Göle döner. Zor Zamanlar; Seçme Hikayeler. Yazar : Mukay Elenayev. 1916 yılındaki Kırgız ayaklanmasından sonra Doğu Türkistan ve Çine göç etmek zorunda kalan Kırgız Türklerinin arasında o da vardır. Zor Zamanlar / Secme Hikayeler. Yazar: Mukay Elebayev. 1916 yılındaki Kırgız ayaklanmasından sonra Dogu Turkistan ve Cin'e goc etmek zorunda kalan Kırgız Turklerinin arasında o da vardır. Seçme Hikayeler/100 Temel Eser kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. Alyohin hamamın yolunu gösterirken, "Evet." dedi. "yıkanmayalı bayağı uzun zaman oldu Zor Olsa da Hayat Devam Ediyor. ...hikayesi,yasak ve zor aşk öyküleri ve masalları BURADA! sizler için en yeni ve güzel hikayeler. onu sevdiyimi soylemeyecektim zaman gectikce daha cok istiyordum onu onsuz yapamiyordum bi... 1916 yılındaki Kırgız ayaklanmasından sonra Doğu Türkistan ve Çine göç etmek zorunda kalan Kırgız Türklerinin arasında o da vardır. Elebayev, 1919 sonbaharında memleketi Isık-Göle döner. Bireysel ya da toplumsal açıdan umutsuzluğun ruhunuza çöktüğü zamanlarda, bu kitapları elinize alıp birkaç satır da olsa okumak size yeniden yaşama sevinci, gücü ve umudu verecek. Merhaba adım Arzu. 33 yaşı...