Ölümün Adı Yok

Gerald Seymour

Ölümün Adı Yok
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-03
YAZAR Gerald Seymour
ISBN 6059690003
DOSYA FORMATI 8,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İngiliz istihbarat aygıtının hedefinde, Irak ve Afganistan’da sayısız müttefik askerinin ölümünden sorumlu bir bomba uzmanı; Mühendis Raşit. Kanser hastası karısının tedavisi için İran’dan ayrılmak zorunda olan Mühendis ne zaman, nereye gidecek? Bu soruların cevaplarını arayan MI6 bir tilki ve bir porsuktan müteşekkil ekibi İran’a gönderiyor. Gizli gözetleme uzmanları Joe ‘Foxy’ Foulkes ve Danny ‘Badger’ Baxter sivrisineklerle dolu bataklığın ortasında, kızgın güneşin altında bir yandan birbirlerinin yükünü taşırken bir yandan da Mühendis’in evini gözetleyecekler. En ufak bir hata, onları yadsınabilir, adı olmayan bir ölüme sürükleyebilir… Çağdaş gerilim romanlarının sayılı isimlerinden biri ve birçok kitabı filme uyarlanmış 30’dan fazla kitabın yazarı olan Seymour bir kez daha, istihbarat dünyasındaki isimsiz adam ve kadınların mikro-evrenine odaklanıyor. Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların evrenindeki korku ve cesaretin, bencillik ve fedakârlığın sınırlarını çizerken diğer yandan ulusal güvenlik uğruna verilen tavizlere dair ahlaki bir muhasebeye girişiyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ölümün Adı Yok i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ölümün Adı Yok.

...9.20 TL. Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların evrenindeki korku ve cesaretin, bencillik ve fedakârlığın sınırlarını çizerken diğer yandan ulusal güvenlik uğruna verilen tavizlere dair ahlaki bir ... Ölümün Adı Yok Gerald Seymour ... ... Ölümün Adı Yok - Gerald Seymour. Paspartu Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 208 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Ölümün Adı Yok - Gerald Seymour. 17.10 TL. Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların evrenindeki korku ve cesaretin, bencillik ve fedakârlığın sınırlarını çizerken diğer yandan ulusal güvenlik uğruna verilen tavizlere dair ahlaki bir... Ölümün Adı Yok. Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür. En ufak bir hata, onları yadsınabilir, adı olmayan bir ölüme sürükleyebilir… Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların ev ... Ölümün Adı Yok ... ... Ölümün Adı Yok. Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 3 İş Günüdür. En ufak bir hata, onları yadsınabilir, adı olmayan bir ölüme sürükleyebilir… Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların evrenindeki korku ve cesaretin, bencillik ve fedakârlığın sınırlarını çizerken diğer yandan ulusal güvenlik uğruna verilen tavizlere dair ahlaki bir muhasebeye... 18.96 TL. Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların evrenindeki korku ve cesaretin, bencillik ve fedakârlığın sınırlarını çizerken diğer yandan ulusal güvenlik uğruna verilen tavizlere dair ahlaki bir... Gerald Seymour. İngiliz istihbarat aygıtının hedefinde, Irak ve Afganistan'da sayısız müttefik askerinin ölümünden sorumlu bir bomba uzmanı; Mühendis Raşit. 20.40 TL. Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların evrenindeki korku ve cesaretin, bencillik ve fedakârlığın sınırlarını çizerken diğer yandan ulusal güvenlik uğruna verilen tavizlere dair ahlaki bir... Ölümün Adı Yok/Gerald Seymour incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! En ufak bir hata, onları yadsınabilir, adı olmayan bir ölüme sürükleyebilir… 24 TL. Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların evrenindeki korku ve cesaretin, bencillik ve fedakârlığın sınırlarını çizerken diğer yandan ulusal güvenlik uğruna verilen tavizlere dair ahlaki bir... nursen ateş şairine ait ÖLÜMÜN ADI YOK şiiri okumak için tıklayın. nursen ateş şairininin tüm şiirlerine edebiyatdefteri.com'dan ulaşabilirsiniz. ÖLÜMÜN ADI YOK şiirine yorum yap. Casusluk Romanlarının Yaşayan Ustası Gerald Seymour'dan ÖLÜMÜN ADI YOK. En ufak bir hata, onları yadsınabilir, adı olmayan bir ölüme sürükleyebilir… En ufak bir hata, onları yadsınabilir, adı olmayan bir ölüme sürükleyebilir… Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların evrenindeki korku ve cesaretin, bencillik ve fedakârlığın sınırlarını çizerken diğer... Savaş gazeteciliği yapmış Gerald Seymour'ın casusluk romanı Ölümün Adı Yok yayımlandı. En ufak bir hata, onları yadsınabilir, adı olmayan bir ölüme sürükleyebilir… 24 TL. Ölümün Adı Yok, bir yandan piyonların evrenindeki korku ve cesaretin, bencillik ve fedakârlığın sınırlarını çizerken diğer yandan ulusal güvenlik uğruna verilen tavizlere dair ahlaki bir... 19.20 TL. Öl...