Kirlileri Al, Bana Demlenmiş Anılarımı Getir!

Zerrin Güven Tığlıoğlu

Kirlileri Al, Bana Demlenmiş Anılarımı Getir!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-31
YAZAR Zerrin Güven Tığlıoğlu
ISBN 6053235910
DOSYA FORMATI 7,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Garson çocuğun sesiyle irkildim.“Kirlileri alayım mı abla?” diye sordu önümdeki çay bardağını ve tabağı göstererek.“Al” dedim. “Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir.”Anlamadan baktı yüzüme, ben de onun anlayacağı sözcüklerle dile getirdim isteğimi.“Kirlileri al, demli bir çay getir.” Hüseyin yeniden çocukluğumun kahraman kovboyu olmuştu.Bir devrimciyi, bir kovboya emanet ediyordum.Dünya espriyi de , sürprizi de seviyordu. Dünya denen gözü bağlı, ahmak değirmen eşeği ha babam güneşin etrafında kur yapacağına, dönüp de bir baksın binlerce yıldır bağrında yaşanan rezaletlere. BU ÜLKEDE YAŞAYAN HERHANGİ BİRİ,BU ROMANIN KAHRAMANI OLABİLİRDİ.EĞER YAZARLA YOLU KEŞİSSEYDİ.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kirlileri Al, Bana Demlenmiş Anılarımı Getir! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kirlileri Al, Bana Demlenmiş Anılarımı Getir!.

...nlamadan baktı yüzüme, ben de onun anlayacağı sözcüklerle dile getirdim isteğimi ... Kirlileri Al, Bana Demlenmiş Anılarımı Getir! Zerrin Güven Tığlıoğlu ... . "Kirlileri al, demli bir çay getir." 23,28 TL. Sepete At. Hemen Al. Biz Sizi Arayalım. Taksit Seçenkleri. "Hayatimda kirli ne varsa al ve bana demlenmis anilarimi getir."Anlamadan bakti yüzüme, ben de onun anlayacagi sözcüklerle dile getirdim istegimi."Kirlileri al, demli bir çay getir." Kirlileri Al,Bana Demlenmiş Anılarımı Getir! kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Zerrin Güven Tığlıoğlu kitapları ve Cinius 2016 baskısı kitaplar ile ikinci el ... Kirlileri Al, Bana Demlenmiş Anılarımı Getir! % 30 İndirimli Zerrin Güv ... . Zerrin Güven Tığlıoğlu kitapları ve Cinius 2016 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... 16.80 TL. "Kirlileri alayım mı abla?" diye sordu önümdeki çay bardağını ve tabağı göstererek. "Al" dedim. "Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir.". "Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir." Anlamadan baktı yüzüme, ben de onun anlayacağı sözcüklerle dile getirdim isteğimi. "Kirlileri al, demli bir çay getir." 15.12 TL. "Kirlileri alayım mı abla?" diye sordu önümdeki çay bardağını ve tabağı göstererek. "Al" dedim. "Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir.". 18.72 TL. "Kirlileri alayım mı abla?" diye sordu önümdeki çay bardağını ve tabağı göstererek. "Al" dedim. "Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir.". "Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir." Anlamadan baktı yüzüme, ben de onun anlayacağı sözcüklerle dile getirdim isteğimi. "Kirlileri al, demli bir çay getir." Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir.`Anlamadan baktı yüzüme, ben de onun anlayacağı sözcüklerle dile getirdim isteğimi.`Kirlileri al, demli bir çay getir.` Kirlileri Al, Bana Demlenmiş Anılarımı Getir. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Kirlileri Al, Bana Demlenmiş Anılarımı Getir. Mağaza: TveT. Garson çocuğun sesiyle irkildim."Kirlileri alayım mı abla?" diye sordu önümdeki çay bardağını ve tabağı göstererek."Al" dedim. "Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir... Garson çocuğun sesiyle irkildim."Kirlileri alayım mı abla?" diye sordu önümdeki çay bardağını ve tabağı göstererek."Al" dedim. "Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir... "Hayatımda kirli ne varsa al ve bana demlenmiş anılarımı getir." Anlamadan baktı yüzüme, ben de onun anlayacağı sözcüklerle dile getirdim isteğimi. "Kirlileri al, demli bir çay getir." Zerrin Güven Tığlıoğlu. Garson çocuğun sesiyle irkildim. "Kirlileri alayım mı abla?" diye sordu önümdeki çay bardağını ve tabağı göstererek. ...