Dilbilgisi ve Dilbilim Terimleri Sözlüğü

Mehmet Hengirmen

Dilbilgisi ve Dilbilim Terimleri Sözlüğü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-01-01
YAZAR Mehmet Hengirmen
ISBN 9753200837
DOSYA FORMATI 5,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta hem dilbilgisi hem de dilbilim terimleri sözlüğünü birarada veren ilk ve tek çalışmadır.Henüz bir birlik sağlanmamış terimler konusunda birlik sağlamak ve Trükçedeki kargaşayı önlemek amacıyla hazırlanan kitapda, aynı anlama gelen terimlerin Türkçe olanları ve yaygın olarak kullanılanları tercih edilmiştir. kitapda yalın bir kullanılırken bol örnek gösterilmesine özen gösterilmiştir. Terimlerin, İngilizce, Almanca ve fransızca karşılıkları verilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dilbilgisi ve Dilbilim Terimleri Sözlüğü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dilbilgisi ve Dilbilim Terimleri Sözlüğü.

...tir. Bu kitapta hem dilbilgisi hem de dilbilim terimleri sözlüğünü birarada veren ilk ve tek çalışmadır ... Erişim Bilgileri: Dilbilgisi ve Dilbilim Terimleri Sözlüğü. ... .Henüz bir birlik Terimlerin, İngilizce, Almanca ve fransızca karşılıkları verilmiştir. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Dilbilgisi Ve Dilbilim Terimleri Sözlüğü. Engin Yayınevi. 9.00. Hengirmen'in bu kitabı, hem dilbilgisi hem de dilbilim terimler sözlüğünü birarada veren ilk ve tek çalışmadır.Henüz bir birlik sağlanamamış terimler Dictinonnaire De Traduction Çeviri Sözlüğü. 15. İade Koşullar ... Güncel Türkçe-Dil Bilgisi Terimleri Sözlüğü ... .Henüz bir birlik sağlanamamış terimler Dictinonnaire De Traduction Çeviri Sözlüğü. 15. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Engin Yayınları Dilbilgisi Ve Dilbilim Terimleri Sözlüğü. Redhouse Sanat Terimleri Ve Kavramları Sözlüğü / Dictionary Of Art Terms And Concepts - (İngilizce-T-Kolektif. Ara. Gelişmiş. Dilbilgisi ve dilbilim terimle... Erişim Bilgileri. Gramer terimleri sözlüğü / Yazar:: Korkmaz, Zeynep, 1922- Baskı/Yayın Bilgisi: (1992). 16.50 TL. Dilbilgisi ve Dilbilim Terimleri Sözlüğü-Engin Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz....