Sevimli MatematikZeka Geliştirici Matematik Bilmeceleri

Greg Tang

Sevimli MatematikZeka Geliştirici Matematik Bilmeceleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-25
YAZAR Greg Tang
ISBN 9755535845
DOSYA FORMATI 12,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Öğrenme aşkını büyütmenin en iyi yolu nedir? Çocuklara okumayı öğretirken, renkli resimleri olan ilgi çekici hikaye kitapları kullanıyoruz. Fen bilgisi öğretirken çocuklarda merak ve ilgi uyandıracak türden deneylerle ilerliyoruz. Peki ya matematik? Çocuklara matematiği sevdirmek mümkün mü? Cevabı evet. Matematiği çocuklar için keyifli hale getirmenin sırrı kullanılan dil ve sanatla harmanlanması diye düşünüyorum. Kelimeler ve resimler, matemetiği çocuklara zor gelen analitik düşünme ve içgörü kazandırma ve aynı zamanda doğa, fen bilgisi, resim ve hikaye gibi diğer alanlarla ilişkilendirme gücüne sahiptir.Sevimli Matematik kitabını 7-12 yaş grubu çucuklar için kaleme aldım. Serinin diğer kitapları olan, Matematik Üzümleri, Dört Mevsim Matematik ve Çarpma Zamanı'nda olduğu gibi bu kitapta da matematik ve problem çözme yollarını çocuklar için eğlenceli ve sevimli yollardan öğretmeyi amaçlıyorum. Akıllı ve yaratıcı düşünmeyi teşvik etmek için şiir ve resimlerden faydalanıyorum ve farklı açıdan bakabilme, stratejik çözüm bulabilme, toplama yapmak için çıkarma işleminden faydalanma, simetri ve örneklerle sadeleştirme gibi dört önemli konu üzerinde öğretici yönü ön planda olan bir cevap anahtarı da sunuyorum. Çocuklara farklı yöntemlerle problem çözme yolları öğrenmeleri ve kendileri için en uygun problem çözme yöntemine karar vermeleri konularında yol gösteriyorum. Çocuklar için kitap yazarken onlarda ileri matematik becerileri için sağlam bir temel oluşturma ve hayat boyu matematik sevgisi aşılama arzusundayım. Çocuklara doğrudan yaratıcı ve açık düşünmenin gücünü göstermek ve onların matematiği başarabileceklerine dair özgüven kazanmalarına yardımcı olmak istiyorum. Umarım “Sevimli Matematik” kitabını çocuklarınızla paylaşmak isteyecek kadar eğlenceli ve öğretici bulursunuz. Tadını Çıkarın!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sevimli MatematikZeka Geliştirici Matematik Bilmeceleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sevimli MatematikZeka Geliştirici Matematik Bilmeceleri.

...ım "Sevimli Matematik" kitabını çocuklarınızla paylaşmak isteyecek kadar eğlenceli ve öğretici bulursunuz ... Zeka Geliştirici Matematik Bilmeceleri - Sevimli Matematik - Greg... ... . Çocuk Kitapları. Fıkra-Eğlence-Oyun. Sevimli Matematik Zeka Geliştirici Matematik Bilmeceleri. Matematik Üzümleri Zeka Geliştirici Matematik Bilmeceleri Doruk Yayınları Greg Tang. 45,00 ₺. Zeka Gelistirici Matematik Bilmeceleri - Sevimli Matematik (Turkish) Paperback - 2013. by Greg Tang (Author). See all formats and editions Hide other formats and editions. Greg Tang. Greg Tang, serini ... Zeka Geliştirici Matematik Bilmeceleri - Sevimli... | En Ucuzu Akakçe ... . by Greg Tang (Author). See all formats and editions Hide other formats and editions. Greg Tang. Greg Tang, serinin bir parçası olan bu kitabında çocukların toplama işleminden çarpma işlemine kolay ve eğlenceli yollarla geçmesini amaçlıyor. Peki ya matematik? Çocuklara matematiği sevdirmek mümkün mü? Cevabı evet. Sevimli Matematik kitabını 7-12 yaş grubu çucuklar için kaleme aldım. Ücretsiz DJVU romanlarını ve diğer kitapları arayın Çevrimiçi Kitaplar Kulübü Sevimli Matematik (Zeka Geliştirici Matematik Bilmeceleri) - Greg Tang çevrimiçi ücretsiz - Çevrimiçi Kitaplar Kulübü. Çocuklara okumayı öğretirken, renkli resimleri olan ilgi çekici hikaye kitapları kullanıyoruz. Fen bilgisi öğretirken çocuklarda merak ve ilgi uyandıracak türden deneylerle ilerliyoruz. Peki ya matematik? Peki ya matematik? Çocuklara matematiği sevdirmek mümkün mü? Cevabı evet. Sevimli Matematik kitabını 7-12 yaş grubu çucuklar için kaleme aldım. Greg Tang. Öğrenme aşkını büyütmenin en iyi yolu nedir? Çocuklara okumayı öğretirken, renkli resimleri olan ilgi çekici hikaye kitapları kullanıyoruz....