Özgürlük Daima Yalnızlarındır

Burak Akyol

Özgürlük Daima Yalnızlarındır
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-02
YAZAR Burak Akyol
ISBN 6053115502
DOSYA FORMATI 11,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Artık yeni bir şeylerin olmasını umut etmiyorum, asıl o zaman yalnızlaşıyorum daha çok biliyorum. Kalacağım bir yer aramaktan vazgeçip bu gece de yola devam etmeyi düşündüm. Araca bindiğimde Melina’nın yüzünü hatırlamaya çalıştım, bir fotoğrafı dahi yoktu bende, giderken bıraktığı kadar değildim artık, daha önce de yazmıştım sanırım bunu kaybolmak üzereyim ve çamurlu bir yolda bıraktığım izler gibiydi yüzü, öyle kayıptı artık. Aramamı bekliyor mudur acaba bilmiyorum, bunu sonraki güne erteliyorum, en azından Paspas’ı merak edeceğini düşündüğümden kesin aramam gerekliydi artık. Delilercesine özlüyordum onu, yıl bilmem kaç, küflenmek üzereyim sanki. Bugün tam da ölünecek yaşta olduğumu hissettim. Geç kalıyoruz birbirimize çok geç olmadan da umarım biz oluruz Melina. Burada kimse yok, bir zafer edasıyla kırılmış hayaller de.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Özgürlük Daima Yalnızlarındır i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Özgürlük Daima Yalnızlarındır.

...ı umut etmiyorum, asıl o zaman yalnızlaşıyorum daha çok biliyorum ... Özgürlük Daima Yalnızlarındır - Burak Akyol - Fiyatı & Satın Al ... . Kalacağım bir yer aramaktan vazgeçip bu gece de yola devam etmeyi düşündüm. Araca bindiğimde... Burak Akyol Yazarına Ait Özgürlük Daima Yalnızlarındır Adlı Ürünü Hızlı Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. "Artık yeni bir şeylerin olmasını umut etmiyorum, asıl o zaman yalnızlaşıyorum daha çok biliyorum. Kalacağım bir yer aramaktan vazgeçip bu gece de yola devam etmeyi ... Deneme - Destek Yayınları - Özgürlük Daima Yalnızlarındır ... . Kalacağım bir yer aramaktan vazgeçip bu gece de yola devam etmeyi düşündüm. 15.60 TL. "Artık yeni bir şeylerin olmasını umut etmiyorum, asıl o zaman yalnızlaşıyorum daha çok biliyorum. Kalacağım bir yer aramaktan vazgeçip bu gece de yola devam etmeyi düşündüm. Özgürlük Daima Yalnızlarındır kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Özgürlük Daima Yalnızlarındır 406552 Destek Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/ozgurluk-daima-yalnizlarindir....