Lobiler ve AjanlarAKP ve Cemaatin ABD'de Karanlık İlişkileri

Yılmaz Polat

Lobiler ve AjanlarAKP ve Cemaatin ABD'de Karanlık İlişkileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-07-17
YAZAR Yılmaz Polat
ISBN 6059199933
DOSYA FORMATI 11,82 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Polat; Amerika'da lobisiz tanıtmanın olmayacağı, az gelişmiş ya da geri bıraktırılmış ülke siyasetçilerinin bu büyük ve güçlü ülkede lobisiz bir yere varamayacağının kafalara sokulduğunu anlatıyor. Türk siyasetçilerin de bundan fazlasıyla nasibini aldığını ortaya koyuyor. Lobilerin nasıl reklam yaptıklarını, hükümetleri avlamak için hangi ilginç yöntemleri geliştirdiklerine ışık tutuyor. Polat, ABD lobicileri için, "Damara nerden gireceklerini iyi bilirler" diyor. Polat'ın kitabını okuduğunuzda, 'Karanlıklar Prensi' adıyla tanınan neo-con ideolog Richard Perle ve CIA üst düzey yöneticilerinden Graham Fuller gibi isimlerin Türk siyaseti ve siyasetçilerinin üzerinde, ülkenin kaderini etkileyecek ölçüde nasıl etkili olduklarını daha iyi anlayacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Lobiler ve AjanlarAKP ve Cemaatin ABD'de Karanlık İlişkileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Lobiler ve AjanlarAKP ve Cemaatin ABD'de Karanlık İlişkileri.

...i geliştirdiklerine ışık tutuyor. Lobilerin nasıl reklam yaptıklarını, hükümetleri avlamak için hangi ilginç yöntemleri geliştirdiklerine ışık tutuyor ... Lobiler ve Ajanlar AKP ve Cemaatin ABD'de Karanlık İlişkileri ... . Polat, ABD lobicileri için, "Damara nerden gireceklerini iyi bilirler" diyor. Lobilerin nasıl reklam yaptıklarını, hükümetleri avlamak için hangi ilginç yöntemleri geliştirdiklerine ışık tutuyor. Polat, ABD lobicileri için, "Damara nerden gireceklerini iyi bilirler" diyor. Lobiler ve Ajanlar - AKP ve Cemaatin ABD'de Karanlik Iliskileri (Turkish) Paperback - 2017. by Yilmaz Polat (Author). See all formats and editions Hide other formats ... Lobiler ve Ajanlar AKP ve Cemaatin ABD'de Karanlık İlişkileri ... . Lobiler ve Ajanlar - AKP ve Cemaatin ABD'de Karanlik Iliskileri (Turkish) Paperback - 2017. by Yilmaz Polat (Author). See all formats and editions Hide other formats and editions. Lobiler ve ajanlar : AKP ve cemaatin ABD'de karanlık ilişkileri. ISBNp: 9786059199933. Lobilerin nasıl reklam yaptıklarını, hükümetleri avlamak için hangi ilginç yöntemleri geliştirdiklerine ışık tutuyor. Polat, ABD lobicileri için, Damara nerden gireceklerini iyi bilirler diyor. Mesela bu yazımızda yazar...