Eflatun Hüzünler

Ayşe İlker

Eflatun Hüzünler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-26
YAZAR Ayşe İlker
ISBN 6051554402
DOSYA FORMATI 12,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker, Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor.“Hülya, mektubun devamını okuyamadı. İçinde tortop olan acılar, bir hıçkırıkla fırladı dışarı. Gözyaşları mektu­bun üzerine düştü. Eflâtun hüzünlü kadın, Melek, koku­lar, deri çantalar, parlak kıyafetler, topuz saçlar… Hepsi birbirine karışıp, mektubun üzerine kapkara bir görüntü olarak oturdu. Saçlarında uzak akraba kadının gözyaşları­nı, sıcak nefesini hissetti. Gülümseyen bir kız resmi “Bu benim Meleğim” sesiyle kara görüntüyü yerinden kaldırdı.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eflatun Hüzünler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eflatun Hüzünler.

...efteri.com'dan ulaşabilirsiniz. EFLATUN HÜZÜNLER şiirine yorum yap ... Öykü - Ötüken Neşriyat - Eflatun Hüzünler ... . Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker, Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor. Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker, Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor. Eflatun Hüzünler. Eflatun Hüzünler başlığı altında topladı ... Eflâtun Hüzünler « Hamle Gazetesi ... . Eflatun Hüzünler. Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker, Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor. Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor. Ege Ege - Eflatun Hüzünler (Enstrümental) indiriliyor. İndirme 30 sn içinde Otomatik olarak başlayacaktır. Ege - Eflatun Hüzünler (Enstrümental) Yorumları. Son Eklenenler. 9 €. Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker, Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor. Daha fazla mp3 için hemen aşağıda (yanda) bulunan Sanatçının Hit Şarkıları ve En Yeni Şarkıları kategorileri sizleri bekliyor. Ege Eflatun Hüzünler (Enstrümental) Yorumları. Kısa hikayelerden oluşan 'Eflatun Hüzünler' okuyucuyu sürükleyecek türden... Ege - Eflatun hüzünler (Enstrumental) mahni yukle qeydiyyatsiz ve pulsuz. Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker, Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor. Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker, Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor. Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker, Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor. 8.96 TL. Eflatun Hüzünler başlığı altında topladığı yirmi bir hikâyesinde Ayşe İlker, Türkçeyi ne kadar duru ve ne kadar latif bir şekilde kullandığını insanlık hâlleri üzerinden okuyucularına gösteriyor....