Can ve Tobi / Kurbağa Prens

Serkan Ertem

Can ve Tobi / Kurbağa Prens
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-30
YAZAR Serkan Ertem
ISBN 6059272230
DOSYA FORMATI 12,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Can ve Tobi, dilek perisinin onlara verdiği sihirli kolyeyi yanlışlıkla kullanır ve kendilerini, tanımadıkları bir masal ülkesinde bulurlar. Etrafı tanımaya çalışırken, konuşan bir kurbağa ile tanışırlar. Kurbağa, ülkenin prensidir ve kötü kalpli üvey kardeşi tarafından kurbağaya çevrilmiştir.Can ve Tobi, kurbağaya çevrilen prensi tekrar eski hâline getirmek ve onu öldürmeye çalışan üvey kardeşi ve sarayın kötü kalpli büyücüsünden korumak için elinden geleni yapmak zorundadır. Yaşlı baykuş ve sihirli tavşanlar, onlara yardım etmek için çalışırlarken, kötü kalpli prens ve büyücü, onları ortadan kaldırmak için her yolu deneyecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Can ve Tobi / Kurbağa Prens i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Can ve Tobi / Kurbağa Prens.

...em. Can ve Tobi, dilek perisinin onlara verdiği sihirli kolyeyi yanlışlıkla kullanır ve kendilerini, tanımadıkları bir masal ülkesinde bulurlar ... Can ve Tobi / Kurbağa Prens - Serkan Ertem : %30 İndirimli ... . Etrafı tanımaya çalışırken, konuşan bir kurbağa ile tanışırlar. Etrafı tanımaya çalışırken, konuşan bir kurbağa ile tanışırlar. Kurbağa, ülkenin prensidir ve kötü kalpli üvey kardeşi tarafından kurbağaya çevrilmiştir. Can ve Tobi, kurbağaya çevrilen prensi tekrar eski... Can ve Tobi, dilek perisinin onlara verdiği sihirli kolyeyi yanlışlıkla kullanır ve kendi ... Can ve Tobi Kurbağa Prens Serkan Ertem ... . Can ve Tobi, kurbağaya çevrilen prensi tekrar eski... Can ve Tobi, dilek perisinin onlara verdiği sihirli kolyeyi yanlışlıkla kullanır ve kendilerini Kurbağa, ülkenin prensidir ve kötü kalpli üvey kardeşi tarafından kurbağaya çevrilmiştir. 9.38 TL. Can ve Tobi, dilek perisinin onlara verdiği sihirli kolyeyi yanlışlıkla kullanır ve kendilerini, tanımadıkları bir masal ülkesinde bulurlar. Etrafı tanımaya çalışırken, konuşan bir kurbağa ile tanışırlar. Can Ve Tobi: Kurbağa Prens/serkan Ertem. GittiGidiyor da 75 TL ye varan Chip-Para. Ücretsiz Kargo. Can ve Tobi, dilek perisinin onlara verdiği sihirli kolyeyi yanlışlıkla kullanır ve kendilerini Kurbağa, ülkenin prensidir ve kötü kalpli üvey kardeşi tarafından kurbağaya çevrilmiştir. 13.60 TL. Can ve Tobi: Kurbağa Prens-Az Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. %10. Can ve Tobi: Olmayan Ülke. Serkan Ertem. %10. Can ile Tobi Macera Peşinde - Kurbağa Prens. Serkan Ertem. Dolce Vita Kitap. ACIKLAMA Can ve Tobi, dilek perisinin onlara verdiği sihirli kolyeyi yanlışlıkla kullanır ve kendilerini Kurbağa, ülkenin prensidir ve kötü kalpli üvey kardeşi tarafından kurbağaya çevrilmiştir. Can ve Tobi, dilek perisinin onlara verdiği sihirli kolyeyi yanlışlıkla kullanır ve kendilerini Kurbağa, ülkenin prensidir ve kötü kalpli üvey kardeşi tarafından kurbağaya çevrilmiştir. Can ve Tobi - Kurbağa Prens arıyorsan site site dolaşma! Can ve Tobi - Kurbağa Prens. Bu ürün için şu anda akakce.com'da listelenen satıcılarda fiyat bilgisi bulunamadı. Kurbağa ülkenin prensidir ve kötü kalpli üvey ka. Can ve Tobi dilek perisinin onlara verdiği sihirli kolyeyi yanlışlıkla kullanır ve kendilerini tanımadıkları bir masal ülkesinde bulurlar. Yaşlı baykuş ve sihirli tavşanlar, onlara yardım etmek için çalışırlarken, kötü kalpli prens ve büyücü, onları ortadan kaldırmak için her yolu deneyecektir. Can ve Tobi: Kurbağa Prens Serkan Ertem....