Alternatif Yaklaşımlarla Sosyal Bilgiler Eğitimi

Kollektif

Alternatif Yaklaşımlarla Sosyal Bilgiler Eğitimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-04-17
YAZAR Kollektif
ISBN 6053184478
DOSYA FORMATI 11,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sosyal bilgiler eğitimi çalışma alanı, içerdiği disiplinlere yönelik olarak hazırlanan kazanım ve içeriğin aktarımında zamanın gerekliliklerine göre tüm çalışma alanları ve disiplinler gibi kendini yenilemektedir. Bu yenilikler, daha çok öğrenci merkezli yenilikler olmakla birlikte dersin aktarıcısı olan öğretmene de birtakım sorumluluklar yüklemektedir. Dersin uygulayıcısı olan öğretmenlerin sahip oldukları alan, meslek ve genel kültür bilgisi yeterlilikleri çerçevesinde çalışma alanında kazanım ve içeriğin daha nitelikli bir şekilde öğrenci tarafından algılanıp öğrenilmesi için bu yenilikleri benimseyip derslerinde kullanmaya özen göstermeleri gerekmektedir. Sosyal bilgiler eğitimi çalışma alanına yönelik yapılandırmacı eğitimle birlikte kazanım, içerik, eğitim ve sınama durumları açısından birçok yeni uygulamayla karşılaşmak mümkündür.Bu uygulamalardan biri de öğrencinin öğrenme sürecinde daha aktif olmasını ve etkili öğrenmesini sağlayan alternatif (farklı) yaklaşımlara dayalı eğitimin verilmesidir. Farklı yaklaşımlara dayalı olarak verilecek sosyal bilgiler eğitimi dersi, zengin öğrenme ortamlarının oluşmasına katkı sağlayacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Alternatif Yaklaşımlarla Sosyal Bilgiler Eğitimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Alternatif Yaklaşımlarla Sosyal Bilgiler Eğitimi.

...ok yeni uygulamayla karşılaşmak mümkündür ... Alternatif Yaklaşımlarla Sosyal Bilgiler Eğitimi - 9786053184478 ... . Atasözleri-Deyimler Çevre-Doğa Dilbilim Enformasyon Fal-Büyü kitapları Faydalı Bilgiler Fotoğraf Gençlik Kitapları Edebiyat Eğitici ve Kaynak Kitaplar Genel Kişisel Gelişim Güzel-Özlü Sözler... Alternatif Yaklaşımlarla Sosyal Bilgiler EğitimiSosyal bilgiler eğitimi çalışma alanı, içerdiği disiplinlere yönelik olarak hazırlanan kazanım ve içeriğin. Sosyal bilgiler eğitimi çalışma alanı, i ... Alternatif Yaklaşımlarla Sosyal Bilgiler Eğitimi ... . Sosyal bilgiler eğitimi çalışma alanı, içerdiği disiplinlere yönelik olarak hazırlanan kazanım ve içeriğin aktarımında zamanın gerekliliklerine göre tüm çalışma alanları ve disiplinler gibi kendini yenilemektedir. 12.14 €. Sosyal bilgiler eğitimi çalışma alanına yönelik yapılandırmacı eğitimle birlikte kazanım, içerik, eğitim ve sınama durumları açısından birçok yeni uygulamayla karşılaşmak mümkündür. Alış-Veriş Listeme Ekle. Alternatif Yaklaşımlarla Sosyal Bilgiler Eğitimi. Sosyal bilgiler eğitimi çalışma alanı içerdiği disiplinlere yönelik olarak hazırlanan kazanım ve içeriğin aktarımında zamanın... 42.78 TL. Sosyal bilgiler eğitimi çalışma alanına yönelik yapılandırmacı eğitimle birlikte kazanım, içerik, eğitim ve sınama durumları açısından birçok yeni uygulamayla karşılaşmak mümkündür. Sosyal bilgiler egitimi çalisma alani, içerdigi disiplinlere yönelik olarak hazirlanan kazanim ve içerigin aktariminda zamanin gerekliliklerine göre tüm çalisma alanlari ve disiplinler gibi kendini yenilemektedir. Hamilelik ve Kadın. Anne-Baba Eğitimi. Sosyal Bilimler. Psikoloji - Psikiyatri. Coğrafya. Genel Eğitim Kitapları >. Alternatif Yaklaşımlarla Sosyal Bilgiler Eğitimi....