Yıldızlar Arası Sindirella

Deborah Underwood

Yıldızlar Arası Sindirella
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-21
YAZAR Deborah Underwood
ISBN 6058300095
DOSYA FORMATI 8,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kuşaktan kuşağa çocuklara hayaller kurduran Külkedisi Sindirella’yı hiç böyle görmediniz. Yıldızlar Arası Sindirella’nın ocağın başında oturmaya ayıracak zamanı yok. O alet çantasını elinden düşürmüyor! Yıldızlar Arası Sindirella’nın, prenses olmaktan çok başka hayalleri var ama bu Prens’le tanışmayacağı anlamına gelmiyor!Yazar Deborah Underwood klasik bir peri masalını neden yeniden yazdığını şöyle anlatıyor : “Uzayda geçen bir peri masalı fikri hoşuma gitmişti. Ayrıca Cinderella’nın geleneksel hikayede olduğundan daha fazla güce sahip olmasını istedim. Küçükken okuduğum prensesler kendi kaderlerinin sahibi değildi. Pamuk Prenses ve Uyuyan Güzel, sadece uyumakla kalmaz, aynı zamanda hikayelerinin kritik bölümlerinde komadadır. Külkedisi prensin onu kurtarmasını beklediği evde hapistir. Tanıdığım kızlar zeki, güçlü ve cesur. Bana öyle geliyor ki, akıllı, güçlü ve cesur bir peri masalı kahramanını okuma seçeneğini hak ediyorlardı.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yıldızlar Arası Sindirella i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yıldızlar Arası Sindirella.

...yaller kurduran Külkedisi Sindirella'yı hiç böyle görmediniz ... Yıldızlar Arası Sindirella Deborah Underwood ... . Yıldızlar Arası Sindirella'nın ocağın başında oturmaya ayıracak zamanı yok. Deborah Underwood'un "Yıldızlar Arası Sindirella" isimli çocuk kitabı Ayşe Düzkan tarafından Türkçeleştirildi, Güldünya Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı. O alet çantasını elindendüşürmüyor! Yıldızlar Arası Sindirella'nın, prensesolmaktan çok başka hayalleri var ama bu Prens'letanışmayacağı anlamına gelmiyor! Kuşaktan kuşağa çocuklara hayaller kurduran Külkedisi Sindirella'yı hiç böyle görmediniz. Yıldızlar Arası Sindirella'nın ocağın başında oturmaya ... Yıldızlar Arası Sindirella Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . Yıldızlar Arası Sindirella'nın ocağın başında oturmaya ayıracak zamanı yok. Kuşaktan kuşağa çocuklara hayaller kurduran Külkedisi Sindirella`yı hiç böyle görmediniz. Yıldızlar Arası Sindirella`nın ocağın başında oturmaya ayıracak zamanı yok. 15.20 TL. Kuşaktan kuşağa çocuklara hayaller kurduran Külkedisi Sindirella'yı hiç böyle görmediniz. Yıldızlar Arası Sindirella'nın ocağın başında oturmaya ayıracak zamanı yok. 15.18 TL. Kuşaktan kuşağa çocuklara hayaller kurduran Külkedisi Sindirella'yı hiç böyle görmediniz. Yıldızlar Arası Sindirella'nın ocağın başında oturmaya ayıracak zamanı yok. 14.25 TL. Kuşaktan kuşağa çocuklara hayaller kurduran Külkedisi Sindirella'yı hiç böyle görmediniz. Yıldızlar Arası Sindirella'nın ocağın başında oturmaya ayıracak zamanı yok. 15.12 TL. O alet çantasını elindendüşürmüyor! Yıldızlar Arası Sindirella'nın, prensesolmaktan çok başka hayalleri var ama bu Prens'letanışmayacağı anlamına gelmiyor! Yıldızlar Arası Sindirella'nın ocağın başında oturmaya ayıracak zamanı yok. Ayrıca Cinderella'nın geleneksel hikayede olduğundan daha fazla güce sahip olmasını istedim....