Elvedasız Ayrılık

Aytunç Altındal

Elvedasız Ayrılık
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-02
YAZAR Aytunç Altındal
ISBN 6053115540
DOSYA FORMATI 7,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Cavit Altındal, sporculuğunun dışında bir Teşkilat-ı Mahsusa ajanıydı.Kafkasya cephesinde İslam Orduları Sancağı altında Nuri Paşa’nın yanında savaşmıştı.En yakın dostları ve takım arkadaşları olan Doktor Mehmet ile bek Rıdvan’ı bu cephede kaybetmişti. Bundan ayrı Milli Mücadele döneminde Kuşçubaşı Eşref Bey’in önderliğindeAnadolu’ya silah kaçıran Beşiktaş Kulübü’nün en faal üyesiydi.Anlayacağınız vatan kurtarmaktan top oynayacak vakti olmamıştı. Hiç gol attı mı derseniz evet attı. Hayatı istihbarat sahalarında, İngiliz ve Ruslara karşı mücadeleyle geçen bir baba olarak hiç unutulmayacak bir gol attı.Öyle bir evlat yetiştirdi ki üstümüze kaotik planlar yapan Batı Medeniyeti’nin kale direklerini sarstı.Bu evladın adı Aytunç Altındal’dı... (Ozan Bodur, “Operasyon 1915”, Eşik Yayınları, 2017)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Elvedasız Ayrılık i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Elvedasız Ayrılık.

...ındal Yazarına Ait Elvedasız Ayrılık Adlı Ürünü Hızlı Kargo İmkanı ile inkilap ... Ahmet-Şego Elvedasız Ayrılık - clipzui.com ... .com Adresinden Satın Alabilirsiniz. Elvedasız Ayrılık (9786053115540). Marka : Aytunç Altındal. Böyle bir yayına örnek bir kitaptır - Elvedasız Ayrılık: Saygıyla. EPub'un sınırlamaları arasında, Elvedasız Ayrılık: Saygıyla dosyasının küçük HTML belgelerine bölünmesi gerekir. Cavit Altındal, sporculuğunun dışında bir Teşkilat-ı Mahsusa ajanıydı. Kafkasya cephesinde İslam Orduları Sancağı altında Nuri Paşa'nın yanında savaşm ... Elvedasız Ayrılık Aytunç Altındal ... . Kafkasya cephesinde İslam Orduları Sancağı altında Nuri Paşa'nın yanında savaşmıştı. Click here watch Ahmet-Şego Elvedasız Ayrılık and share with friend now. Ahmet-Şego Elvedasız Ayrılık2:59. 190ibo 200 views. Elvedasız Ayrılık Yörükhan Ünal. Adet. 20,00 TL 12 TL (KDV Dahil)....