Zaman Turşusu

Haktan Kaan İçel

Zaman Turşusu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-08-24
YAZAR Haktan Kaan İçel
ISBN 6050823332
DOSYA FORMATI 12,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her şey Kısmet’in lezzetli turşulara kavuşmak için bir turşu makinesi yapmasıyla başladı. Artık o kıtır kıtır turşular için günler ya da haftalar geçmesini beklemek zorunda kalmayacaktık. Off!! Turşu deyince yine ağzım sulandı.Durun… Durun… Ne büyük bir kabalık yaptım, kusura bakmayın. Kendimi tanıtmayı unuttum.Benim adım Haşmet. Gelecekte büyük bir astronot olup uzayın derinliklerini keşfedeceğim.Kısmet kim mi? Ah! Tabii ya! Kısmet benim biricik kardeşim. O kadar akıllıdır ki görenler bilim ve teknoloji tarihine geçeceğine yemin edebilirler.Konumuza dönelim mükemmel mühendis Kısmet, turşu makinesini yaparken sanırım bir parçayı eksik taktı, belki de fazla… Böylece bizim turşu makinesi, oldu mu size bir zaman makinesi!Sonra ne mi oldu? O dinozor nereden mi geldi? Merak ediyorsanız elinizdeki kitabın sayfalarını açın ve bizimle zamanın turşusunu çıkarmaya hazır olun!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zaman Turşusu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zaman Turşusu.

...asıyla başladı. Artık o kıtır kıtır turşular için günler ya da haftalar geçmesini beklemek zorunda kalmayacaktık ... Zaman Turşusu Pdf Kitap İndir - Pdf Kitap İndir Download ... . Zaman Turşusu. Barkod: 9786050823332. Marka: Timaş Çocuk. Böylece bizim turşu makinesi, oldu mu size bir zaman makinesi! Sonra ne mi oldu? Haktan Kaan İçel. Uslanmaz bir bilim insanı olan Kısmet'in turşu sevdası ve benim üstün isim bulma yeteneğim sayesinde ortaya çıkan Zaman Turşusu, son güncellemelerle yeni yolculuklara hazır! Zaman Turşusu. Share on WhatsApp. Siz sayın okuyucularımız, aşağıdaki koşullar altında her zaman iade edebilir veya değiştirme y ... Zaman Turşusu - Timaş Çocuk Yayınları - İndirimli Fiyatı ile... ... . Share on WhatsApp. Siz sayın okuyucularımız, aşağıdaki koşullar altında her zaman iade edebilir veya değiştirme yapabilirsiniz Konumuza dönelim, mükemmel mühendis Kısmet, turşu makinesini yaparken sanırım bir par- çayı eksik taktı, belki de fazla… Böylece bizim turşu makinesi, oldu mu size bir zaman makinesi! 20.63 TL. Uslanmaz bir bilim insanı olan Kısmet'in turşu sevdası ve benim üstün isim bulma yeteneğim sayesinde ortaya çıkan Zaman Turşusu, son güncellemelerle yeni yolculuklara hazır! Haktan Kaan İçel. Uslanmaz bir bilim insanı olan Kısmet'in turşu sevdası ve benim üstün isim bulma yeteneğim sayesinde ortaya çıkan Zaman Turşusu, son güncellemelerle yeni yolculuklara hazır! 16.33 TL. Konumuza dönelim mükemmel mühendis Kısmet, turşu makinesini yaparken sanırım bir parçayı eksik taktı, belki de fazla… Böylece bizim turşu makinesi, oldu mu size bir zaman makinesi! 8.40 €. Konumuza dönelim mükemmel mühendis Kısmet, turşu makinesini yaparken sanırım bir parçayı eksik taktı, belki de fazla Böylece bizim turşu makinesi, oldu mu size bir zaman makinesi! 32.45 TL. Zaman TurşusuZaman Turşusu - Her şey Kısmet'in lezzetli turşulara kavuşmak için bir turşu makinesi yapmasıyla başladı. Zaman Turşusu. Her şey Kısmet'in lezzetli turşulara kavuşmak için bir turşu makinesi yapmasıyla başladı. Artık o kıtır kıtır turşular için günler ya da haftalar geçmesini beklemek zorunda kalmayacaktık. zaman turşusu. Cuma, Nisan 17, 2015. Nereden Gelip Nereye Gidiyoruz? Gönderen Zaman Turşusu zaman: 23:39 Hiç yorum yok Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Zaman Turşusu Zaman Turşusu. Timaş Çocuk. 19.25. %28. Zaman Turşusu Dünyanın Sonuna Yolculuk. Haktan Kaan İçel. Timaş Çocuk. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Zaman Turşusu Pdf Kitap İndir. Böylece bizim turşu makinesi, oldu mu size bir zaman makinesi! Sonra ne mi oldu? Kargo. Fiyat. Zaman Turşusu / Dünya'nın Sonuna Yolculuk. Haktan Kaan İçel. Satıcı. Zaman turşusu 2 dünyanın sonuna yolculuk. Haktan Kaan İçel. Satıcı....