Mutlu Prens

Oscar Wilde

Mutlu Prens
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-31
YAZAR Oscar Wilde
ISBN 6058022812
DOSYA FORMATI 8,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bir akşam minik bir kırlangıç yalnız başına uçuyordu. Bütün arkadaşları altı hafta önce Mısır’a göç etmişti. Ama o, dünyanın en güzel sazıyla biraz daha zaman geçirmek için geride kalmıştı. Derken uzun sütunun üstündeki heykeli gördü.” Usta yazar Oscar Wilde’ın; minik bir kırlangıçla Mutlu Prens’in iyilik, sevgi, paylaşmak, acı, merhamet, arkadaşlık temalarıyla örülmüş ve klasikleşmiş hikâyesi, minik okurlar için Günberk Gülderen tarafından dilimize uyarlandı ve resimlendi!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mutlu Prens i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mutlu Prens.

...bir anne bağıra çağıra ağlayan küçük çocuğuna, "neden sen de mutlu prens gibi olamıyorsun ki?" diye sordu ... Mutlu Prens.. | CeReZFoRuM ... . "mutlu prens bir şey için ağlamayı rüyasında bile görmez." Çünkü böyle mutlu olduğumuzu gördük. Kim ne derse desin, bizim yakaladığımız mutluluk, küçük olayların masal gibi dillendirilmesiyle büyüyordu. Aynı Mutlu Prens'in öyküsünde olduğu gibi.. Dikkatlice baktığında, yağan damlaların, yağmur değil Mutlu Prens'in gözyaşları olduğunu görünce ona niçin ağladığını sordu. Saraydakilerin hepsi bana 'Mutlu Prens' derlerdi. Dört ayrı masal dört ayrı hayat dersi. Oscar Wilde Mutlu Pren ... PDF Mutlu Prens ... . Saraydakilerin hepsi bana 'Mutlu Prens' derlerdi. Dört ayrı masal dört ayrı hayat dersi. Oscar Wilde Mutlu Prens ile hem çocuklar ahem de bizlere birşeyler anlatmak istiyor. Arka kapak; Bir zamanlar mutlu bir prens varmış…...