Kırık Kanatlar

Halil Cibran

Kırık Kanatlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-04-25
YAZAR Halil Cibran
ISBN 6052060377
DOSYA FORMATI 12,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Halil Cibran, yarı otobiyografik kitabı Kırık Kanatlar’da gençlik aşklarının o sancılı ve tatlı anlarına götürüyor bizi. Genç Halil Beyrut’un varlıklı tüccarlarından olan Farris Karami’nin kızı Selma’yla tanışır. ve ona âşık olur. Ne yazık ki bu aşkın önünde birçok engel vardır. Halil ve Selma gizli gizli buluşmaya devam ederler ama kavuşmaları için artık bir mucize gerekmektedir.Kırık Kanatlar insan varlığının anlamını sorgulayan dokunaklı bir aşk hikâyesi olmasının yanında, gerçek aşkın yeşermesine engel olan toplumsal ve bireysel riyakârlığın da ustalıklı bir eleştirisidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kırık Kanatlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kırık Kanatlar.

...rını ve Cumhuriyet'in kuruluşunu konu olan Türk televizyon dizisi ... Kırık Kanatlar Halil Cibran ... . Kırık Kanatlar Arapça Halil Cibran Karbon Kitaplar 9786057889683 Halil Cibran. Kırık Kanatlar Avrupa Yakası Yayınları 9789944979917 Halil Cibran. 8 TL. Kırık Kanatlar insan varlığının anlamını sorgulayan dokunaklı bir aşk hikâyesi olmasının yanında gerçek aşkın yeşermesine engel olan toplumsal ve bireysel riyakârlığın da ustalıklı bir eleştirisidir. 13.65 TL. ARAPÇA ROMAN kategorisindeki Muarrib çıkan Kırık Kan ... Kırık Kanatlar ... . 13.65 TL. ARAPÇA ROMAN kategorisindeki Muarrib çıkan Kırık Kanatlar Arapça-Türkçe Roman adlı eseri; K.Kartı, kapıda ödeme veya havale/eft ile satın alabilirsin. 6 €. Kahramanları arasında "kafese kısılmış kanatları kırık bir kuş" olarak tanımlanan Doğulu kadın, "avını onlarca koluyla kıskıvrak yakalayıp onlarca ağzıyla onun kanını emen bir piskopos" var. Kırık kanatlar sevenler mutlaka okuyun. ** kırık kanatlar dizisinin tadi damağımızda kaldı dıyenler **keşke kırık kanatların bölümlerini tekrar......