Can ve Tobi / Gizemli Sahip

Serkan Ertem

Can ve Tobi / Gizemli Sahip
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-30
YAZAR Serkan Ertem
ISBN 6059272223
DOSYA FORMATI 10,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kahramanımız Can, Tobi’yi, peri kralın askerlerinden kurtarmış ve tekrar eve dönmüştür. Ama peri kralın, onları rahat bırakmaya niyeti yoktur. Kral, peri askerlerini gönderir, Can’ın anne ve babasını kaçırtır, karşılığında da Can’dan, Tobi’yi, olmayan ülkeye geri getirmesini ister.Can bu sefer, ailesini kurtarmak için, olmayan ülkeye gidecektir. Arkadaşları Ayşe, Mert ve Murat, ona yardım etmek için onla beraber olmayan ülkeye gitmeye karar verirler. Dört kafadar, Tobi’nin rehberliğinde devler ormanını, sihirli denizi kral kelebekleri geçip, onları bekleyen daha birçok tehlikeden kurtulmak zorundadır.Can ya Tobi’yi peri krala geri verecek ya da arkadaşlarıyla beraber, ailesini kurtaracak bir plan yapacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Can ve Tobi / Gizemli Sahip i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Can ve Tobi / Gizemli Sahip.

...Gizemli Sahip Az Kitap. Kahramanımız Can, Tobi'yi, peri kralın askerlerinden kurtarmış ve tekrar eve dönmüştür ... Hikayeler - Az Kitap - Can ve Tobi: Gizemli Sahip ... . Kral, peri askerlerini gönderir, Can'ın anne ve babasını kaçırtır, karşılığında da Can'dan, Tobi'yi, olmayan ülkeye geri getirmesini ister. Can bu sefer, ailesini kurtarmak için, olmayan ülkeye gidecektir. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Can ve Tobi / Gizemli Sahip. Can ... Kitapi | Can Ve Tobi Gizemli Sahip ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Can ve Tobi / Gizemli Sahip. Can ve Tobi Gizemli Sahip - Serkan Ertem. Az Kitap. Ürün Kodu : 9786059272223. Yorumlar (0). Resimler. Can ve Tobi Gizemli Sahip - Serkan Ertem. Kral, peri askerlerini gönderir, Can`ın anne ve babasını kaçırtır, karşılığında da Can`dan, Tobi`yi, olmayan. Kahramanımız Can, Tobi`yi, peri kralın askerlerinden kurtarmış ve tekrar eve dönmüştür. Kahramanımız Can, Tobi'yi, peri kralın askerlerinden kurtarmış ve tekrar eve dönmüştür. Can ya Tobi'yi peri krala geri verecek ya da arkadaşlarıyla beraber, ailesini kurtaracak bir plan yapacaktır. Can Ve Tobi Gizemli Sahip. Yazar. Serkan Ertem. 14 TL. Ama peri kralın, o...