Aşk Buralara Nah Uğrar

Son Cengiz Aydın

Aşk Buralara Nah Uğrar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-01
YAZAR Son Cengiz Aydın
ISBN 6055391607
DOSYA FORMATI 5,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kuyruğuna teneke bağlanmış ve asla müsait bir yerde inmeyen kaygılarım var. Adam olacak her hüznün marka yüzüyüm. Kasığından öpüp dirilttiğim hükümler giydim. Kırmızı rimelli Mart fahişesi kediler inliyor kulaklarımda. Belediye hoparlörü iflasıma şaşırıyor. Şans bu ya, en büyük batağım güneş. Anne lütfen güneşe bağır hemen çıksın ortaya ve kıyıya dik uzanan dağlara as yarınlarımı. Uzanamasam da dik kalsınlar. Yarım bardak enstrümantal şarkı alayım, biraz şerefe, biraz da akıl. Kavgaların kızlık zarını bozan sinirim; sistemini çökertmeli. Tarumarım. Bu prematüre ayrılıktan son çıkmamalı. Kulağımı çeken çekicinin zihnime astığı küpe hatırına; balığı on parmağımla yemem büyük hataydı ve atmamalıydım bornozumu elektrik süpürgesinin üstüne... Affet. Sevgilim bu gece üstüne transparan edanı giy beni öyle karşıla, şaşırayım. Tanrının en taze kitabıyım; istediğin sayfadan başla okumaya.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşk Buralara Nah Uğrar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşk Buralara Nah Uğrar.

...NAH Uğrar on Messenger. Education. Page transparencySee More ... Aşk Buralara Nah Uğrar | Okuoku.com ... . Son Cengiz Aydın. Tanrı unutmuş bizi, yüzümüze bakmıyor. Acı kayıp ilanımızı yazan gazeteler kesekâğıdı. Morg soğuğu gözlerine bakarak; dudağının kenarına değmiş bir öpüşe... "Aşk Buralara Nah Uğrar". için 15 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 4,80 TL. Sepete Ekle. Aşk Buralara Nah Uğrar. Cengiz Aydın. Satıcı. Tumblr is a place to express yourself, discover yourself, a ... Aşk Buralara Nah Uğrar Destek Yayınları | 9786059913270 ... . Tumblr is a place to express yourself, discover yourself, and bond over the stuff you love. It's where your interests connect you with your people. Bu ürün tedarik aşamasındadır. Aşk Buralara Nah Uğrar Destek Yayınları. Tanrı unutmuş bizi, yüzümüze bakmıyor. Acı kayıp ilanımızı yazan gazeteler kesekâğıdı. 8 €. Tanrı unutmuş bizi, yüzümüze bakmıyor. Acı kayıp ilanımızı yazan gazeteler kesekâğıdı. Morg soğuğu gözlerine bakarak; dudağının kenarına değmiş bir öpüşe, bir vedaya ağıttır bu. Tanrı unutmuş bizi, yüzümüze bakmıyor. Acı kayıp ilanımızı yazan gazeteler kesekâğıdı. Morg soğuğu gözlerine bakarak; dudağının kenarına değmiş bir öpüşe, bir vedaya ağıttır bu. 10.50 TL. Tanrı unutmuş bizi, yüzümüze bakmıyor. Acı kayıp ilanımızı yazan gazeteler kesekâğıdı. Morg soğuğu gözlerine bakarak; dudağının kenarına değmiş bir öpüşe, bir vedaya ağıttır bu. Aşk Buralar...