Vadinin Perileri

Halil Cibran

Vadinin Perileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-09-03
YAZAR Halil Cibran
ISBN 6054533671
DOSYA FORMATI 5,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir gün, güzellik ve çirkinlik bir deniz kıyısında karşılaştılar ve dediler, ‘haydi denize girelim.’ Giysilerini çıkartıp suda yüzdüler. Bir süre sonra, çirkinlik kıyıya dönüp, güzelliğin gi- ysilerine büründü ve yoluna gitti. Güzellik de denizden çıktı, kendi giysilerini bulamadı; ama çıplak olmak utandırıyordu onu, çaresiz çirkinliğin giysilerine büründü ve yoluna devam etti güzellik. O gün bugündür, erkekler ve kadınlar onları birbirine karıştırır. Ancak içlerinden güzelliğin yüzünü önceden görmüş kimileri vardır ki, giysilerine bakmaksızın tanırlar onu.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vadinin Perileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vadinin Perileri.

...el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da ... Vadinin Perileri - Siz Çoksunuz, Oysa Ben Tekim. ... . Anasayfa Vadinin Perileri. Halil Cibran. Sepete At Hemen Al. Aşkın ve insanlığın şairi Halil Cibran'dan... Üç öyküden oluşan Vadinin Perileri kitabında Halil Cibran, "inanç" kavramını ele alır ve zor zamanlarda insanı nasıl kurtarabileceğini gösterir. 7.94 TL. KAPI YAYINLARI , Vadinin Perileri için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. 9.13 TL. Aşkın ve insanlığın şairi ... Vadinin Perileri Halil Cibran ... . 9.13 TL. Aşkın ve insanlığın şairi Halil Cibran'dan... Üç öyküden oluşan Vadinin Perileri kitabında Halil Cibran, "inanç" kavramını ele alır ve zor zamanlarda insanı nasıl kurtarabileceğini gösterir. Blogger ajandası. Vadinin perileri - Halil Cibran. Mayıs 25, 2018. Vadinin Perileri. Halil Cibran • Avrupa Yakası Yayınları. Ruhu, doğanın tüm sevimliliğini yansıtan, cilalanmış bir aynaydı ve kalbi, seslerin aksettiği geniş vadiler gibiydi. Vadinin Perileri. Kapat. Vadinin Perileri. ISBN. : 9786054533671. Vadinin Perileri. Galeri için Resmi Tıklayın. Etiketler: vadinin perileri. Benzer Ürünler. Alışveriş Listeme Ekle. Vadinin Perileri Öykü Martha 16 yaşına basmıştı. geçmekte olan yazın acısını onlarla paylaşırken, vadinin ufalanmış taşlarında bir atlının kendisine doğru yavaş yavaş gelmekte olduğunu gördü....