Yer Altından Haber Var

Didem Rumeysa Sezginer

Yer Altından Haber Var
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-27
YAZAR Didem Rumeysa Sezginer
ISBN 6051564449
DOSYA FORMATI 5,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yeraltında da yeryüzündeki gibi hareketlilik ve canlılar olduğunu biliyor muydunuz? Kitabımız, yeraltında merak edilen; hareketlilik, bitki ve hayvanlardan bahsetmektedir. 44 farklı canlı ya da hadise karikatürlerle eğlenceli olarak anlatılmaktadır. Gezegenimizin yeraltı zenginliklerini ve oradaki hayatı farklı yönleriyle tanıyacak ve kâinatı daha iyi anlayacağız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yer Altından Haber Var i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yer Altından Haber Var.

...014,mehmetali,haberleri,mehmet,ali,arslan,news 1980’den bu yana aramalara yeterince önem verilmediği dikkate alınırsa, maden potansiyelimizin bilinenden çok daha fazla olduğu söylenebilir” görüşleri yer alıyor ... Yeraltından Servet Çıktı! - Galeri - Takvim ... . VİDEO HABER. Didem Rümeysa Sezginer. Yeraltında da yeryüzündeki gibi hareketlilik ve canlılar olduğunu biliyor muydunuz? Kitabımız, yeraltında merak edilen; hareketlilik, bitki ve hayvanlardan bahsetmektedir. Yer Altından Haber Var ve Didem Rümeysa Sezginer Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Karşılaştır. İndirimli Ürün. Fiyat Düşünce Haber Ver. Türk ... Ankara'nın Dereleri Üzerine Bir Belgesel: "Asfaltın Altında..." - Arkitera ... . Yer Altından Haber Var ve Didem Rümeysa Sezginer Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Karşılaştır. İndirimli Ürün. Fiyat Düşünce Haber Ver. Türkiye'nin en iyi haber sitesi. Haberler Yaşam Haberleri Evinin altından yeraltı şehri çıktı. Temizledikçe oda çıktı ve yer altına doğru gidildiğini gördük. Sağın şunları söyledi: "Beni kısa zannediyorlar ama yerin altında bir o kadarım daha var. Ben 1.60'ım. Minik Serçe Sezen Aksu, Nil Karaibrahimgil, tüm dünyanın peşinden koştuğu Madonna... Ailelerden ey...