Ve Tanrı Delileri Yarattı

Kürşat Yozcu

Ve Tanrı Delileri Yarattı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-23
YAZAR Kürşat Yozcu
ISBN 6059444941
DOSYA FORMATI 5,69 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okyanuslar kadar derindir yüreğin. Çocukların ellerinden öp ki kıyılarına tebessüm vursun. Karanlığın mehtabında sevgiliye giden, gülden yollar aç. Gül kokulu azıklarla besle dalgalarını.Dalgalar: ‘aşk’ diye koksun.Ve işte göreceksin o vakit, nasıl da oynaşıyor gümüş kanatlı balıklar semalarda…Dizelerin gül yapraklarına dönüşüp değsin yanaklarıma.Bir nefes ver ne olur, şiiri olmayan yarınlarıma!Ve her şair biraz deliydi. Ve iyi ki “Tanrı Delileri Yarattı”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ve Tanrı Delileri Yarattı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ve Tanrı Delileri Yarattı.

...anaklarıma. Bir nefes ver ne olur, şiiri olmayan yarınlarıma! Ve her şair biraz deliydi ... Ve Tanrı Delileri Yarattı ... . Ve iyi ki "Tanrı Delileri Yarattı". Ve Tanrı Delileri Yarattı. Post Yayın. 28.90. Bir nefes ver ne olur, şiiri olmayan yarınlarıma! Ve her şair biraz deliydi. Ve iyi ki "Tanrı Delileri Yarattı". 26.52 TL. Dizelerin gül yapraklarına dönüşüp değsin yanaklarıma. Bir nefes ver ne olur, şiiri olmayan yarınlarıma! Ve her şair biraz deliydi. Ve iyi ki "Tanrı Delileri Yarattı". 23.80 TL. Dizelerin gül yapraklarına dönüşüp d ... Ve Tanrı Delileri Yarattı Kitabi Pdf - Epdfkitapp Oku ... . Ve iyi ki "Tanrı Delileri Yarattı". 23.80 TL. Dizelerin gül yapraklarına dönüşüp değsin yanaklarıma. Bir nefes ver ne olur, şiiri olmayan yarınlarıma! Ve her şair biraz deliydi. Ve iyi ki "Tanrı Delileri Yarattı". Ve tanrı delileri yarattı. 5:50. Allah Neden Deli İnsanlar Yarattı? Hadis Dua 18.221 views9 months ago. Ayten Alpman - Ve Tanrı Aşkı Yarattı (Lyric) / Eski 45'likler #adamüzik. 23.80 TL. Ve Tanrı Delileri Yarattı-Post Yayın- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kargo dahil en ucuz25,84 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Ve Tanrı Delileri Yarattı. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme: 8 dakika önce idefix....