Tarihteki Ünlü Mucitler

Yeliz Aksoy

Tarihteki Ünlü Mucitler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-02
YAZAR Yeliz Aksoy
ISBN 6059199810
DOSYA FORMATI 10,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünya bilim tarihine adını altın harflerle yazdırmış bilim adamları, bugün sadece eserleriyle ve icatlarıyla anılmaktadırlar. Bu insanlar gerek çalışma disiplinleri gerekse ortaya koydukları eserlerle dünya bilim tarihinin değişmesine, dünyamızın daha yaşanacak hale gelmesine, insanların hayat kalitelerinin biraz daha artmasına yardımcı olmuş şahıslardır. Bu kitapta, nasıl icat edildiklerini aklınıza getirmeden kullandığınız birçok basit araç gereçten, sizi teknolojiyle buluşturan kompleks cihazlara kadar sayısız buluşun altında imzaları bulunan bu şahısların, kişiliklerini, yeteneklerini ve dünyaya bakış açılarını ilgi çekici detaylarıyla öğreneceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tarihteki Ünlü Mucitler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tarihteki Ünlü Mucitler.

...plinleri gerekse ortaya koydukları eserlerle ... Tarihteki Ünlü Mucitler ... ... Yeliz Aksoy, Vuslat Uyanık. Dünya bilim tarihine adını altın harflerle yazdırmış bilim adamları, bugün sadece eserleriyle ve icatlarıyla anılmaktadırlar. Vuslat Uyanık. Dünya bilim tarihine adını altın harflerle yazdırmış bilim adamları, bugün sadece eserleriyle ve icatlarıyla anılmaktadırlar. Tarihin en büyük mucidi olarak kabul edilen Thomas Edison, kendine ait 1.000'den fazla patente sahip. En ünlü bulu ... Ünlü Türk Mucitler ve Buluşları - Türkiyenin Gerçekleri.COM ... .000'den fazla patente sahip. En ünlü buluşu ise, 1609'da üretilen güçlü bir teleskop oldu. Ana Sayfa Gizem & Sır Ünlü Türk Mucitler ve Buluşları. Şubat 20, 2017Kategori: Gizem & Sır, Gizemli Medeniyetler, Gizli Cemiyetler, Gizli Gerçekler, Türk-İslam Tarihi, Türkiyenin Gerçekleri. Kitabın basım bilgileri. Adı: Tarihteki Ünlü Mucitler ve Buluşları. Kuduz aşısı diğer aşıların da önünü açmıştır. MADAM CURİE: Polonyalı ünlü kadın fizikçidir. Fizik, matematik, astronomi alanlarında buluşlar yapan, büyük bir mucittir. ARŞİMET (MÖ 287-MÖ 212 İtalya'nın Sicilya adasında 2200 yıl önce yaşamış olan Ünlü Mucit Arşimet Arşimet, matematik,fizik astronomi,felsefe ve. Ünlü Mucitler. Yayınlanma Tarihi: 27 Ekim 2013. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. TY-350. Tarihteki ünlü mucitler ve buluşları. Mucidini idamdan kurtaran porselenden ayakkabılarımızdaki köpüğe, elinizdeki kâğıttan uygarlığımızın günah keçisi betona kadar, yaşamlarımızı şekillendiren bu mucizelerin nasıl doğduğunu, keşiflerinin... Alexander Graham Bell ' in en büyük i...