Kıyam ve Katliam 1 / Çöküş

Ahmet Işıklar

Kıyam ve Katliam 1 / Çöküş
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-22
YAZAR Ahmet Işıklar
ISBN 6059503457
DOSYA FORMATI 4,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, İlahî olan ile beşerî olan arasında süregelen bu mücadelenin son büyük döngüsünü hikâye edecektir. Bu uzunca hikâyede akılların alamayacağı, yüreklerin kaldıramayacağı, vicdanların tartamayacağı pek çok olayla karşılaşılacaktır. Geçmişi anlatmak aslında geleceği anlama çabasıdır. Dolayısıyla, karanlık geçmişe tutulan ışık, yansımasını aydınlık gelecekte bulacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kıyam ve Katliam 1 / Çöküş i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kıyam ve Katliam 1 / Çöküş.

...i görüyorum. Öylesine bir aşamaya geldik ki artık gazeteler ancak büyük katliamlar olduğunda sayfalarını açıyordu ... Kıyâm ve Katliâm Birinci Kitap Çöküş ... . 35 TL. Bu kitap, İlahî olan ile beşerî olan arasında suregelen bu mucadelenin son buyuk döngusunu hikâye edecektir. Bu uzunca hikâyede akılların alamayacağı, yureklerin kaldıramayacağı... 70 TL. Bu kitap, İlahî olan ile beşerî olan arasında suregelen bu mucadelenin son buyuk döngusunu hikâye edecektir. Bu uzunca hikâyede akılların alamayacağı, yureklerin kaldıramayacağı... ... Massaka - "Katliam 1" Şarkı Sözleri | Lyrics at AZLyrics.com ... . Bu uzunca hikâyede akılların alamayacağı, yureklerin kaldıramayacağı......