İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi

P. T. Elliott

İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-02
YAZAR P. T. Elliott
ISBN 6057950291
DOSYA FORMATI 4,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kuzuların Sessizliği’nde (The Silence of the Lambs) Hannibal Lecter’in, Taht Oyunları’nda (Game of Thrones) King Joffrey’in, House of Cardsdizisinde Frank Underwood’un Türkiye’de ne kadar popüler olduğuna yakından tanıklık etmişsinizdir. Neden? Yanıtı basit, tüm dünyada olduğu gibi sosyopat karakterler bizde de oldukça ilgi çekiyor. Araştırmalar her toplumda 25’te 1 oranında sosyopat olduğunu gösteriyor. Sosyopat popülerliğinin gerçek nedeni ise aldıkları başarılı sonuçlara duyduğumuz saygı. Basit olarak ifade edersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder! İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir şekilde gözler önüne seriyor. Sosyal psikoloji temelli içgörülerle sosyopat yöntemleri, manipülasyon denilen karanlık sanatın ipuçlarını bilimsel olarak ortaya koyan ilk kitap. Kitapta ayrıca Dostoyevski, Platon, Robert Greene, Dale Carnegie ve Malcolm Gladwell alıntılarla sürpriz bir şekilde karşınıza çıkıyor, başarılı olmanız gereken özellikleri size gösteriyorlar.Günümüzde birçok dünya liderinin başarılı olmak için her yolu mübah gördüklerini düşünürsek İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi zirveye oynadığınızdan emin olmak, evrimsel avantajınızı doğru biçimde kullanmak için ihtiyacınız olan tek araçtır. Kitabı okurken öğrenirken eğleneceksiniz, bu da bir gerçek. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi.

...enceli... Basit olarak ifade edersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder! İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir ... İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi-Palme Kitabevi ... ... Basit olarak ifade edersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder! İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir... 29 TL. Basit olarak ifadeedersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder!İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli... B ... İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi: Manipülasyon Sanatında... ... ... 29 TL. Basit olarak ifadeedersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder!İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli... Basit olarak ifade edersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder! İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir... 11.55 €. İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir şekilde gözler önüne seriyor. Basit olarak ifade edersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder! İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir... 20.88 TL. Basit olarak ifadeedersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder!İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli... 24.65 TL. Basit olarak ifadeedersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder!İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli... Basit olarak ifadeedersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder!İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli birşekilde gözler... Basit olarak ifade edersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder! İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir... Basit olarak ifade edersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder! İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir... 20.63 TL. Manipülasyon Sanatında Ustalaşmak İçin Mükemmel İpuçları. Basit olarak ifade edersek, sosyopatlar istediklerini her ne pahasına olursa olsun elde eder! İşyerinde Sosyopatın Öne Geçme Rehberi sosyopat gerçeğini oldukça dürüst ve eğlenceli bir......