Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü

Kollektif

Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-30
YAZAR Kollektif
ISBN 6053204282
DOSYA FORMATI 12,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Faaliyet alanı ne olursa olsun tüm örgütlerde yönetim uğraşının en önemli boyutlarından birisi şüphesiz “insandır”. İnsanın örgütsel yaşamdaki vazgeçilemez konumu ile birlikte, insan davranışlarının tüm süreçler ve sonuçlar üzerindeki etkileri doğrultusunda yönetim biliminin ilgi alanı gün geçtikçe genişlemektedir. Örgütsel yaşamda etkili olan insan davranışlarının tanımlanması ve belirli değişkenlerle olan ilişkilerinin açıklanması üzerine gerçekleştirilen çalışmaların sonucunda giderek gelişen örgütsel davranış yazını, araştırmacı ve uygulamacılara önemli açılımlar sunmaktadır. Günümüz çalışma yaşamında önem kazanan pozitif ve negatif yönlü davranışları bir bütün olarak ele alma düşüncesinden yola çıkarak hazırlanan kitabımız; farklı üniversitelerde görev yapan bir grup öğretim üyesinin ortak çalışmasının ürünüdür. Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü isimli bu eser, güncel ve geniş içeriğiyle uygulamacılara, araştırmacılara ve öğrencilere mesleki katkılar sağlamayı amaçlamaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü.

...ursa olsun tüm örgütlerde yönetim uğraşının en önemli boyutlarından birisi şüphesiz "insandır" ... Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü | Okuoku.com ... . Ürün Sepetinize Eklendi! Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü. 59,50 TL. Faaliyet alanı ne olursa olsun tüm örgütlerde yönetim uğraşının en önemli boyutlarından birisi şüphesiz "insandır". İnsanın örgütsel yaşamdaki vazgeçilemez konumu ile birlikte insan davranışlarının tüm... Yorumlar (0). Resimler. Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü - Kollektif. Etiketle ... Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü Pdf İndir ... ... Yorumlar (0). Resimler. Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü - Kollektif. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü. Mağaza: Nobel Kitap. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kitap Özeti. Faaliyet alanı ne olursa olsun tüm örgütlerde yönetim uğraşının en önemli boyutlarından birisi şüphesiz "insandır". İnsanın örgütsel yaşamdaki vazgeçilemez konumu ile birlikte, insan... Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanl... Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü. Atıf İçin Kopyala. 57.60 TL. Örgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık YüzüÖrgütlerde Davranışın Aydınlık ve Karanlık Yüzü. Faaliyet alanı ne olursa olsun tüm örgütlerde yönetim uğraşının en önemli boyutlarından birisi şüphesiz `insandır`. İnsanın örgütsel yaşamdaki vazgeçilemez konumu ile birlikte, insan davranışlarının tüm... Mesel...