Tek Şahit Zamandı

Jeffrey Archer

Tek Şahit Zamandı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-05
YAZAR Jeffrey Archer
ISBN 9752116689
DOSYA FORMATI 4,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İmkansızı başararak kazandığı Oxford Üniversitesi’nde eğitim hayatını sürdüren Harry Clifton’ın destansı yaşamöyküsü 1919 yılında Bristol’ün arka sokaklarında başlar. Clifton, bir savaş kahramanı olarak öldüğünü zannettiği babasının, bu olaydan yirmi bir yıl sonra asıl ölüm nedenini öğrendiğinde, onun gerçek babası olmayabileceği gerçeğiyle de yüz yüze gelir. Bu ikilemin ruhunda yarattığı sarsıntıyla mücadele etmeye çalışırken de İkinci Dünya Savaşı patlak verir ve bu savaş onu hayatının kararını vermeye mecbur kılar: Ya öğrenimine devam edecek ya da Hitler Almanyası ile savaşacaktır.“Clifton Günlükleri” kırk yıldır en çok satan yazarlar listelerinden adı eksik olmayan usta kalem Jeffrey Archer’ın en güçlü eseridir. Yazar, iki büyük savaş arasında yaşanan korkunç olayları dile getirdiği Tek Şahit Zamandı’da sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkaracak ve roman kahramanının içine düştüğü ikilemden daha büyük bir ikilemle karşı karşıya bırakacak.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tek Şahit Zamandı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tek Şahit Zamandı.

...andı, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 29,98 TL fiyatıyla ePttAVM ... Tek Şahit Zamandı ... .com adresinde. Ürün Adı: Tek Şahit Zamandı. Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Yazar, iki büyük savaş arasında yaşanan korkunç olayları dile getirdiği Tek Şahit Zamandıda sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkaracak ve roman kahramanının içine düştüğü ikilemden daha... Yazar, iki büyük savaş arasında yaşanan korkunç olayları dile getirdiği Tek Şahit Zamandı'da sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkaracak ve roman kahramanının içine düştüğü ikilemden daha... Tek Şahit Zamandı İmkânsızı başararak kazandığı Oxford Üniv ... Tek Şahit Zamandı - ePttAVM ... ... Tek Şahit Zamandı İmkânsızı başararak kazandığı Oxford Üniversitesinde eğitim hayatını sürdüren Harry Cliftonın destansı yaşamöyküsü 1919 yılında Bristolün arka sokaklarında başlar. Yazar, iki büyük savaş arasında yaşanan korkunç olayları dile getirdiği Tek Şahit Zamandı'da sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkaracak ve roman kahramanının içine düştüğü ikilemden daha... 11.34 €. Yazar, iki büyük savaş arasında yaşanan korkunç olayları dile getirdiği Tek Şahit Zamandıda sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkaracak ve roman kahramanının içine düştüğü ikilemden... Yazar, iki büyük savaş arasında yaşanan korkunç olayları dile getirdiği Tek Şahit Zamandı'da sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkaracak ve roman kahramanının içine düştüğü ikilemden daha... Yazar, iki büyük savaş arasında yaşanan korkunç olayları dile getirdiği Tek Şahit Zamandı'da sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkaracak ve roman kahramanının içine düştüğü ikilemden daha... Yazar, iki büyük savaş arasında yaşanan korkunç olayları dile getirdiği Tek Şahit Zamandı'da sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkaracak ve roman kahramanının içine düştüğü ikilemden daha... Jeffrey Archer. Kitap Tanıtımı. İmkânsızı başararak kazandığı Oxford Üniversitesi'nde eğitim hayatını sürdüren Harry Clifton'ın destansı yaşamöyküsü 1919 yılında Bristol'ün arka sokaklarında başlar. Yazar, iki büyük savaş arasında yaşanan korkunç olayları dile getirdiği Tek Şahit Zamandı'da sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkaracak ve roman kahramanının içine düştüğü ikilemden dah...