Superman Action Comics 3 - Günlerin Sonu

Grant Morrison

Superman Action Comics 3 - Günlerin Sonu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-03
YAZAR Grant Morrison
ISBN 9750836657
DOSYA FORMATI 4,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Superman’i modern dünya için yeniden tanımlamakla kalmayan, aynı zamanda çizgi roman dünyasında en uzun zamandır yayımlanan seriyi yeniden başlatan büyük hikâyenin sonu.” –NEWSARAMA“Grant Morrison’ın bu çizgi roman için yazdığı hikâyeler kesinlikle şimdiye kadarki en iyi Superman hikâyeleri arasında sayılacak.”– COMIC BOOK RESOURCES5. BOYUTTAN GELEN KIYAMET!Silahları dünyaları yok edecek güçteydi. Müttefikleri, Superman’in şimdiye dek karşılaştığı en azılı düşmanlardı. Varlığı bile ölümlü bir zihni paramparça edecek bir gök gürültüsü gibiydi. Superman’in hayatının herhangi bir anında saldırabilir, uzay ve zamanı çökerterek sonsuz bir kıyamet gününe dönüştürebilirdi. Onun adı VYNDKTVX idi, daha yüksek bir gerçeklikten gelen kara büyücü, çokboyutlu bir zulüm diyarının lordu.Çelik Adam daha önce böyle bir düşmanla savaşmamıştı. Şimdi ise onun aldığı değişik formlarla hiç durmadan tekrar tekrar mücadele etmek zorundaydı. Sahip olduğu bütün güce, bütün kabiliyetlerine ve bütün arkadaşlarının yardımına ihtiyacı olacaktı... Ve bazı düşmanlarına da.Yine de, Vyndktvx’e karşı zafer kazanmayı hayal etmek bile imkânsızdı. Ama Superman Ama şartlar imkânsız olduğunda Superman için tek bir cevap vardı: İmkânsızı başar...SUPERMAN – ACTION COMICS: GÜNLERİN SONU, New 52 başladığından beri yazar GRANT MORRISON’ın hazırlandığı iyilik ve kötülük arasındaki olağanüstü hesaplaşmaya sahne oluyor. RAGS MORALES, BRAD WALKER ve TRAVEL FOREMAN’ın çizimleriyle şimdiden efsaneleşmiş Çelik Adam hikâyesinin finali!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Superman Action Comics 3 - Günlerin Sonu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Superman Action Comics 3 - Günlerin Sonu.

...uperman Action Comics, Cilt - 3 book. Read 125 reviews from the world's largest community for readers ... Rob389 , Superman Action Comics 3: Günlerin Sonu , Grant Morriso ... . Start by marking "Superman Action Comics, Cilt - 3 : Günlerin Sonu" as Want to Read Ama Superman Ama şartlar imkânsız olduğunda Superman için tek bir cevap vardı: İmkânsızı başar...SUPERMAN - ACTION COMICS: GÜNLERİN SONU, New 52 başladığından beri yazar... SUPERMAN - ACTION COMICS: GÜNLERİN SONU, New 52 başladığından beri yazar GRANT MORRISON'ın hazırlandığı iyilik ve kötülük arasındaki olağanüstü hesaplaşmaya sahne oluyor. 12.60 €. SUPERMAN ACTION COMICS: GÜNLERİN SONU, New 52 başladığından beri yazar GRANT MORRI ... Superman Action Comics 3 - Günlerin Sonu - Grant... | Nadir Kitap ... . 12.60 €. SUPERMAN ACTION COMICS: GÜNLERİN SONU, New 52 başladığından beri yazar GRANT MORRISON'ın hazırlandığı iyilik ve kötülük arasındaki olağanüstü hesaplaşmaya sahne oluyor. Ama Superman Ama şartlar imkânsız olduğunda Superman için tek bir cevap vardı: İmkânsızı başar... SUPERMAN - ACTION COMICS: GÜNLERİN SONU, New 52 başladığından beri yazar GRANT... ...aynı zamanda çizgi roman dünyasında en uzun zamandır yayımlanan seriyi yeniden başlatan büyük hikâyenin sonu." Alış-Veriş Listeme Ekle. Superman Action Comics 3 - Günlerin Sonu. 17.50 TL. Superman - Action Comics: Günlerin Sonu, New 52 başladığından beri yazar Grant Morrison'ın hazırlandığı iyilik ve kötülük arasındaki olağanüstü hesaplaşmaya sahne oluyor. Superman - Action Comics: Günlerin Sonu, New 52 başladığından beri yazar Grant Morrison'ın hazırlandığı iyilik ve kötülük arasındaki olağanüstü hesaplaşmaya sahne oluyor. Ama Superman Ama şartlar imkânsız olduğunda Superman için tek bir cevap vardı: İmkânsızı başar... SUPERMAN ACTION COMICS: GÜNLERİN SONU, New 52 başladığından beri yazar GRANT... Grant Morrison. "Superman'i modern dünya için yeniden tanımlamakla kalmayan, aynı zamanda çizgi roman dünyasında en uzun zamandır yayımlanan seriyi yeniden başlatan büyük hikâyenin sonu." ? 20.84 TL. Superman - Action Comics: Günlerin Sonu, New 52 başladığından beri yazar Grant Morrison'ın hazırlandığı iyilik ve kötülük arasındaki olağanüstü hesaplaşmaya sahne oluyor. %25. Delivery time. 1-3 days. Superman Action Comics 3: Günlerin Sonu. Graphic Novels [GENRE]. Superman Action Comics 3: At The End Of Days [ORIGINAL TITLE]. 22.22 TL. Superman - Action Comics: Günlerin Sonu, New 52 başladığından beri yazar Grant Morrison'ın hazırlandığı iyilik ve kötülük arasındaki olağanüstü hesaplaşmaya sahne oluyor....