Korkusuz Kaptanlar

Rudyard Kipling

Korkusuz Kaptanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-18
YAZAR Rudyard Kipling
ISBN 6052944691
DOSYA FORMATI 3,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çok zengin ve şımarık bir oğlan olan Harvey Cheyne, annesi ile bir gemiyle Avrupa’ya giderken denize düşer ve tesadüfen orada bulunan bir balıkçı tarafından kurtarılır. Geminin kaptanına ve diğer balıkçılara babasının çok zengin bir adam olduğunu söylese de bir türlü inandıramaz, hatta onun deli olduğunu bile düşünürler.Harvey kendisini ailesine götürmeleri için yalvarır ama kaptan balık sezonu bitmeden karaya çıkmayacaklarını söyler ve Harvey için zor günler başlar. Hayatı boyunca hiç çalışmamış, hiçbir işini kendisi yapmamış olan Harvey, yemek yemeyi hak etmek için gemide her işi yapmak zorunda kalır. Ve işler hiç beklemediği şekilde gelişir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Korkusuz Kaptanlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Korkusuz Kaptanlar.

...gemiyle Avrupa'ya giderken denize düşer ve tesadüfen orada bulunan bir balıkçı tarafından kurtarılır ... Korkusuz Kaptanlar-Palme Kitabevi ... . 2.60 TL. Harvey kendisini ailesine götürmeleri için yalvarır ama kaptan balık sezonu bitmeden karaya çıkmayacaklarını söyler ve Harvey için zor günler başlar. 4.50 TL. Her istediği hemen ayağına gelen ve sürekli pohpohlanan Harvey için hayat sıkıcı ve anlamsızdı. Derken lüks bir gemiyle yaptıkları deniz yolculuğu sırasında gemiye çarpan dev bir dalga... Read Birinci Bölüm from the story Korkusuz Kaptanlar by Seronnes with 107 reads.Kuzey Atlantik'in sonsu ... Korkusuz Kaptanlar | bkmkitap.com ... ... Read Birinci Bölüm from the story Korkusuz Kaptanlar by Seronnes with 107 reads.Kuzey Atlantik'in sonsuz maviliği içinde, kocaman yolcu vapuru, düdüğünü öttüre... Korkusuz Kaptanlar - Rudyard Kipling Harvey'in babası gerçekten çok zengindi. Fabrikaları, malikâneleri, farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketleri ve gemileri vardı. Korkusuz kaptanlar kitap özeti kısa. Harvey'in ailesi çok zengindir. Amerikalı olan Harvey ve ailesi iyi bir eğitim alması için onu Avrupa'ya göndermeyi düşünüyor. Korkusuz Kaptanlar - Rudyard Kipling Kitap Özeti. Kitabımızın baş karakteri olan Harvey zengin bir Amerikalı aileye sahiptir. Ailesi onun daha iyi imkanlarda eğitim almasını istediği için Avrupa'ya göndermeyi planlamaktadır. Sitemizde en son aranan kelime ( korkusuz kaptanlar ). Aranan : "korkusuz kaptanlar" 22 tane kitap bulundu. %12 İndirim. KORKUSUZ KAPTANLAR KİTAP ÖZETİ. Harvey adlı çocuğun ailesi çok zengindir. Amerikalı olan Harvey ve ailesi iyi okuması için onu Avrupa'ya göndermeyi düşünüyor. Dünya Klasikleri Gençlik Serisi 26 Korkusuz Kaptanlar Timaş Yayınları 9789753627856 Rudyard Kipling. 2. Korkusuz Kaptanlar Ema Genç Yayınevi 9786052005286 Rudyard Kipling. Çocuk Klasikleri Kitapları >. Korkusuz Kaptanlar. Korkusuz Kaptanlar (orkkrkskpt). 0,00. Sepetteki Son Fiyat. Korkusuz Kaptanlar hakkında. Büyük yolcu vapuru, yalpa vurarak yoluna devam ederken, balıkçı gemileri kafilesini uyarmak için durmadan düdük öttürüyordu. Korkusuz Kaptanlar. Harvey'in babası gerçekten çok zengindi. Fabrikaları, malikâneleri, farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketleri ve gemileri vardı. Harvey adında zengin bir çocuk bir gün gemiyle eğitime giderken denize düşer ve onu kaptanlar kurtarırlar.Kendisi hiç alışık olmadığı bir hayata mecbur bırakılır kaptanların yanında kalmak... 2.98 TL. Ben Irsin, Betti isimli geminin sahibi imiş. 1812 savaşından önce, bir gün onlar Portland limanına bağlı Çalışkan isimli gemiye rastlamışlar. O gemi yarı yarıya su almış haldeymiş. korkusuz kaptanlar - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Arama kriterler...