İnternet Bağımlılığı Sorunlar ve Çözümler

İnternet Bağımlılığı Sorunlar ve Çözümler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-26
YAZAR
ISBN 6055213169
DOSYA FORMATI 9,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

21. yüzyılı tanımlayan en güçlü olgulardan biri olarak internet , teknolojik gelişimin tarihinde sıklıkla rastladığımız bir ikilemle bizleri karşı karşıya bırakıyor: gelişimin kazanımları ve tehlikeli düzeydeki olumsuzlukları arasındaki denge. Doç Dr Melek Kalkan ve Yrd. Doç Dr Canani Kaygusuz editörlüğünde yayına hazırlanan eser, internet bağımlılığını farklı boyutlarıyla ele alan akademisyenler ve uzmanların konu hakkındaki görüşlerini ve araştırmalarını içeriyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İnternet Bağımlılığı Sorunlar ve Çözümler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İnternet Bağımlılığı Sorunlar ve Çözümler.

...i görüş çeşitliliği çoğu kez ailelerin nasıl ele almaları gerektiğine ilişkin kafa karışıklığını arttırmaktadır ... İnternet Bağımlılığı Sorunlar ve Çözümler ... . İnternet Bağımlılığının Zararları. İnternet bağımlılığı sonucu kişinin hayatı önemli ölçüde etkilenir. Bunun yanında yaşadıkları psiko-sosyal sorunlar da önemli ölçüde azalmıştır. Tanım olarak 'Bilgisayar/İnternet bağımlılığı' tüm dünya için yeni bir kavram. Bu aşırı bilgisayar kullanımı ve çalışma alışkanlıkları sonucu bazı bedensel bozukluklar ve sorunlar gelişir. İnter ... İnternet Bağımlılığı Sorunlar Ve Çözümleri ... . Bu aşırı bilgisayar kullanımı ve çalışma alışkanlıkları sonucu bazı bedensel bozukluklar ve sorunlar gelişir. İnternet bağımlılığı davranışsal bağımlılıkların altında yer alır. 3. Sorunlu internet kullanımı: bu aşamada internet kullanımı kişinin hayatında sorunlar yaratmaktadır. Doç Dr Canani Kaygusuz editörlüğünde yayına hazırlanan eser, internet bağımlılığını farklı boyutlarıyla ele alan akademisyenler ve uzmanların konu hakkındaki görüşlerini ve araştırmalarını içeriyor. İnternet bağımlılığı : sorunlar ve çözümler. ISBNp: 9786055213169. Tanım olarak 'Bilgisayar/İnternet bağımlılığı' tüm dünya için yeni bir kavram. Bu aşırı bilgisayar kullanımı ve çalışma alışkanlıkları sonucu bazı bedensel bozukluklar ve sorunlar gelişir. 21. yüzyılı tanımlayan en güçlü olgulardan biri olarak internet teknolojik gelişimin tarihinde sıklıkla rastladığımız bir Etiketler. Anı Yayıncılık İnternet Bağımlılığı Sorunlar ve Çözümler, İnternet... "İnternet Bağımlılığı Sorunlar ve Çözümler". için 2 sonuç bulundu: Sıralama Şekli İnternet Bağımlılığı Sorunlar ve Çözümler. Özlem Çakır, Mehmet Barış Horzum. İnternetin yarattığı sorunlar konusundaki görüş çeşitliliği çoğu kez ailelerin nasıl ele almaları Çünkü okullarda da internet bağımlılığı ile ilgili mücadele yöntemleri henüz yeteri kadar sistematikleşebilmiş... 36 TL. İnternetin yarattığı sorunlar konusundaki görüş çeşitliliği çoğu kez ailelerin nasıl ele almaları gerektiğine ilişkin kafa karışıklığını arttırmaktadır. İnternet bağımlılığı çözüm önerileri hakkında bilinmesi gerekenler vede gençlerde internet bağımlılığı nedir? hakkında detayları sizler için yazımız da hazırladık....