Berlinli Apartmanı

Yaprak Öz

Berlinli Apartmanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-23
YAZAR Yaprak Öz
ISBN 9753299718
DOSYA FORMATI 4,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

(…) Birden alev almıştım. Çığlık çığlığa ayağa fırladım, kazağımın önü göğsüme kadar alevler içindeydi. (…) Göğüs altımdan dizlerimin üst kısmına kadar alevler vücudumun ön kısmını sarmıştı ve hiç durmadan çığlık atıyordum, bir yandan da yumruklanan kapının sesi geliyordu kulağıma. (…) Sırılsıklam küvetin içine çöktüm. Yanarken hissetmediğim kadar büyük bir acıyla kıvranarak öylece kaldım. (…) kazağımı zorlukla üzerimden çıkardım. Eteği simsiyah közlenmişti. İçimdeki tişörtün karın kısmı tamamen yanmış, erimişti. Kot pantolonumun düğmelerini açtım, külodumun kenarlarının da köz olduğunu, karnımın, kasıklarımın ve baldırlarımın korkunç bir şekilde acıdığını fark ettim. Bir yandan ağlıyordum… Kadıköy Moda’nın en güzel apartmanlarından birindeki dairesine yeni yerleşen Oya’nın, gizemli ve sıra dışı apartman sakinlerinin sırlarının peşine düştüğü, sürükleyici, zaman zaman ürkütücü macerasına ortak oluyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Berlinli Apartmanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Berlinli Apartmanı.

...nır. Yaprak Öz. Yaprak Öz'den tuhaflıkların kol gezdiği sürükleyici bir ilk roman: Berlinli Apartmanı Cinayet kitapları çeviren Oya, güzeller güzeli Berlinli Apartmanı'na taşınır ... MACERAPEREST KİTAP - Berlinli Apartmanı - Fiyatı 22,62 TL ... . Komşularıyla yakınlaştıkça tuhaf olaylara şahit olmaya ve korkuya kapılmaya başlar. Acaba Berlinli Apartmanı sanıldığı kadar huzurlu sakinleri ise göründüğü kadar masum değil midir? Berlinli Apartmanı Kitabı Yazarı Kimdir? Berlinli Apartmanı Kısa ve Öz Kitap Özeti. Kitabın tanıtımı: Cinayet kitapları çeviren Oya, güzeller güzeli Berlinli Apartmanı'na taşınır. Oya hanım kızımız asosyal olduğunu söylüyordu ama maaşallah Berlinli Apartman ... Berlinli Apartmanı | BAĞDAŞ KURAN GÖLGE ... . Kitabın tanıtımı: Cinayet kitapları çeviren Oya, güzeller güzeli Berlinli Apartmanı'na taşınır. Oya hanım kızımız asosyal olduğunu söylüyordu ama maaşallah Berlinli Apartmanı'na taşınınca apartman sakinleriyle hemen sıkı fıkı oldu. Tüm apartman sakinlerinin hikayesi işleniyor romanda. Ürün Adı: Berlinli Apartmanı Ürün Kodu: 9789753299718 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Yaprak Öz. Berlinli Apartmanı. Dili : Türkçe. Şair Yaprak Öz'ün ilk romanı olan Berlinli Apartmanı yalın bir dille yazılmış. Ağabeyinin yardımıyla Berlinli apartmanında bir daire alıyor Oya. Artık kendine ait evi var. Acaba Berlinli Apartmanı oraya taşınmadan evvel zannettiği gibi huzurlu bir yer değil midir? Yaprak Öz'ün ilk romanı Berlinli Apartmanı gerilim dozu hayli yüksek bir polisiye. Moda'daki hayali bir apartmanda yaşanan esrarengiz olayları anlatan "Berlinli Apartmanı" romanın yazarı Yaprak Öz, Bir 'kim yaptı' değil de, gizem çözme öyküsü…" diyor. Cinayet kitapları çeviren Oya, güzeller güzeli Berlinli Apartmanı'na taşınır. Acaba Berlinli Apartmanı sanıldığı kadar huzurlu, sakinleri ise göründüğü kadar masum değil m...