Astrolojinin Öngörü Sistemleri

James Braha

Astrolojinin Öngörü Sistemleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-04-05
YAZAR James Braha
ISBN 9757029311
DOSYA FORMATI 7,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Astrolojinin Öngörü Sistemleri 'nde James Braha astroloji dünyasındaki iki önemli öngörü tekniğini anlatıyor. Antik Hint astrolojisinin tahmin kesinliği ile Batı astrolojisinin zengin ruhsallığını sunuyor. Batı transitlerinin anlatımı derin, kapsamlı ve anlamlı. Hint daşaları da hiç bu kadar açık seçik ve anlaşılır anlatılmamıştır.Batının transitleri sayesinde okur değişen deneyimlerinin anlamını ve amacını kavrıyor. Hint daşaları sayesinde de önündeki önemli olayları nasıl tahmin edeceğini ve daşalar içindeki gezegen dönemleri ile yaşamının genel yönünü nasıl anlayacağını öğreniyor.Astrolojinin Öngörü Sistemleri bütün astrologlar için olmazsa olmaz bir kitap. Altta yatan psikolojik ve ruhsal gerçekliği anlattığı kadar, insan yaşamının pratik konularına da ışık tutuyor. Bu kitap sayesinde astrologlar öngörü yeteneklerinde büyük bir adım atıyorlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Astrolojinin Öngörü Sistemleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Astrolojinin Öngörü Sistemleri.

...İ 2013 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap ... Astrolojinin Öngörü Sistemleri - James Braha... | garantikitap.com ... ... Astrolojinin Öngörü Sistemleri 'nde James Braha astroloji dünyasındaki iki önemli öngörü tekniğini anlatıyor. Astrolojinin Öngörü Sistemleri bütün astrologlar için olmazsa olmaz bir kitap. Astrolojinin Öngörü Sistemleri 'nde James Braha astroloji dünyasındaki iki önemli öngörü tekniğini anlatıyor. Antik Hint astrolojisinin tahmin kesinliği ile Batı astrolojisinin zengin ruhsallığını sunuyor. Not alanında Astrolojinin Öngörü Sistemleri James Braha P ... Astrolojinin Öngörü Sistemleri Pdf Kitap İndir - Pdf Kitap İndir ... . Not alanında Astrolojinin Öngörü Sistemleri James Braha PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Astrolojinin Öngörü Sistemleri 'nde James Braha astroloji dünyasındaki iki önemli öngörü tekniğini anlatıyor. Antik Hint astrolojisinin tahmin kesinliği ile Batı astrolojisinin zengin ruhsallığını sunuyor. James Braha. Astrolojinin Öngörü Sistemleri 'nde James Braha astroloji dünyasındaki iki önemli öngörü tekniğini anlatıyor. Antik Hint astrolojisinin tahmin kesinliği ile Batı astrolojisinin zengin... Astrolojinin Öngörü Sistemleri 'nde James Braha astroloji d...