Almanca El Sözlüğü / Almanca-Türkçe Türkçe-AlmancaDeutsch Wörterbuch

Prof. Dr. Ahmet Koç

Almanca El Sözlüğü / Almanca-Türkçe Türkçe-AlmancaDeutsch Wörterbuch
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2006-01-01
YAZAR Prof. Dr. Ahmet Koç
ISBN 9753202489
DOSYA FORMATI 8,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

El sözlükleri orta boyda kullanışlı sözlüklerdir. Bu sözlüklerde ortalama 80.000 sözcük bulunmaktadır. Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe gibi diğer yabancı dillerde de dönüşümlü olarak hazırlanmıştır. Özellikle üniversite öğrencileri, öğretmen ve öğretim üyeleri için yararlı birer kaynaklardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Almanca El Sözlüğü / Almanca-Türkçe Türkçe-AlmancaDeutsch Wörterbuch i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Almanca El Sözlüğü / Almanca-Türkçe Türkçe-AlmancaDeutsch Wörterbuch.

... Dersleri. Almanca Türkçe Çeviri. Kelime ... Almanca-Türkçe ve Türkçe-Almanca Olarak Hazırlanmış Büyük Boy... ... . Son Çevrilen Kelimeler. Points Catalog. Home » Almanca El Sözlüğü / Almanca-Türkçe Türkçe-Almanca & Deutsch Wörterbuch. 1. Print. Language. TÜRKÇE. Page Count. 1025. Almanca Sözlük | Deutsch-Türkisch Wörterbuch | eski CafeUni ® | En Büyük Türkçe-Almanca Sözlük | ☆ Hızlı & Güvenli & Forum destekli ☆. Almanca dilinden Almanca diline (google translate aracılığıyla) hızlı cümle ya da kelime çeviri yapmanıza yardımcı olan bir sözlük sistemidir. Türkçe › Almanca El. Almanca-Türkçe ... Türkçe - Almanca Çeviri | TRANSLATOR.EU ... . Türkçe › Almanca El. Almanca-Türkçe sözlük. Ücretsiz kaliteli online sözlükler, çeviriler Almanca-Türkçe Arapça-Türkçe Bulgarca-Türkçe Çekçe-Türkçe Wörterbuch Advanced Deutsch-TürkischVersion 2.225.800... sözlük. dictionary. wörterbuch. çeviri. Almanca <-> Türkçe Sözlük. Dil Seçimi. İngilizce Türkçe Fransızca Almanca Rusça İtalyanca İspanyolca Portekizce Osmanlıca. Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe gibi diğer yabancı dillerde de dönüşü...