Özgürlüğün BedeliBitmemiş Savaş Günlükleri

Tunku Hasan Di Tiro

Özgürlüğün BedeliBitmemiş Savaş Günlükleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-27
YAZAR Tunku Hasan Di Tiro
ISBN 9753524766
DOSYA FORMATI 10,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitabı, şahitliğe hazırlık için yazıyorum. Yazdıklarım; daha önce atalarımın ve sadık yoldaşlarımın dökülen kanıyla kutsal hale gelmiş bir fikrin tanıklığıdır.Bir şeyin değerini onunla neler yapabileceğiniz değil, onun için neleri feda edebileceğiniz belirler.Özgürlük, kendimiz, milletimiz ve ülkemiz için tam bir sorumluluk kabul etmemiz anlamına geliyor. Özgürlük, bizi başkalarından ayıran mesafeyi muhafaza etmek demektir. Özgürlük, zorluklardan, güçlüklerden, mahrumiyetten ve ölümden artık korkmamak demektir. Bir kimse ölmeyi öğrenmişse, onun artık köle olması ya da sömürgeye maruz kalması söz konusu değildir.Özgür olmak isteyen kimse, savaşa ve özgürlüğü için ölmeye daima hazır olmalıdır. “Özgür kimse savacıdır”.Özgürlüğümüzü korumak için atalarımızın hepsi acı çekti, kendilerini feda edip cesaretle şehadete yürüdüler.“TENKGU Dİ TİRO AİLESİ GÖRDÜĞÜM EN KUTSAL AİLE” (Hollandalı Tarihçi H. C. Zentegraaff)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Özgürlüğün BedeliBitmemiş Savaş Günlükleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Özgürlüğün BedeliBitmemiş Savaş Günlükleri.

...h. tunku hasan di tiro. Bu kitabın yazarı Tunku Hasan Di Tiro ... Artcivic | Edebiyat | Sinema | Müzik | Resim ve Heykel | Tiyatro ... . mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Tunku Hasan Di Tiro'den Özgürlüğün Bedeli-Bitmemiş Savaş Günlükleri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. Mesela bu yazımızda yazar Tunku Hasan Di Tiro kitapları arasında yer alan Özgürlüğün Bedeli: Bitmemiş Savaş Günlükleri yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Özgürlüğün Bedeli-Bitmemiş Savaş Günlükleri. 200TL v ... Özgürlüğün Bedeli - Bitmemiş Savaş Günlükleri ... . Özgürlüğün Bedeli-Bitmemiş Savaş Günlükleri. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 7 adetSon güncelleme: 26 dakika önce idefix. https://www.ikrakitabevi.com/urun/ozgurlugun-bedeli-bitmemis-savas-gunlukleri. Özgürlüğün Bedeli-Bitmemiş Savaş Günlükleri ile ilgili kitaplar. Tek Başıma. Genç Müslümana Mektuplar. Narnia Günlükleri 4; Prens Caspian. 18.2 26. Abdülkadir Cheylan Ede. Özgürlüğün Bedeli. 10 11.11. Özgürlüğün Bedeli. 3.67 3.67. Özgürlüğün Bedeli; Bitmemiş Savaş Günlükleri. Tunku Hasan Di Tiro. Pınar Yayınları. Özgürlüğün Bedeli; Bitmemiş Savaş Günlükleri. Yazar : Tunku Hasan Di Tiro. Çevirmen : Talha Kuzey. Özgürlüğün Bedeli; Bitmemiş Savaş Günlükleri. Tunku Hasan Di Tiro. Pınar Yayınları. Tunku Hasan Di Tiro. Bu kitabı, şahitliğe hazırlık için yazıyorum. Yazdıkla...